Wpis z mikrobloga

Zna ktoś historię tej p0lki z mema? Ja coś czytałem, że laska wyjechała na erazmusa do hiszpanii, gdzie oczywiście skakała z bolca na bolec lokalnych enrique... jeszcze założyła jakiegoś bloga w których zachwalała hiszpanów i szkalowała polskich mężczyzn, co spowodowało chęć rewanżu stulejek - i tak została żywym memem xDDD Wie ktoś coś więcej? Zna ktoś adres jej bloga żeby można go podejrzeć w internet archive?
#p0lka #stulejacontent #bekazrozowychpaskow #erasmus #memy #przegryw #kiciochpyta
dr_Klotz - Zna ktoś historię tej p0lki z mema? Ja coś czytałem, że laska wyjechała na...

źródło: comment_qXGdyRv51cNKFZbO3BDkDBV1LRmcaVJP.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@whiteglove: Szczerze według mnie idealne kobiety są z bliskiego wschodu z rodzin chrześcijańskich, idealne kombo. Poznałem kilka takich i każda była skarbem. Najgorsze ofc w Polsce, ale też przereklamowane i mitologizowane na wykopie Ukrainki są niewiele lepsze od witaminek.
  • Odpowiedz
Szczerze według mnie idealne kobiety są z bliskiego wschodu z rodzin chrześcijańskich, idealne kombo. Poznałem kilka takich i każda była skarbem. Najgorsze ofc w Polsce, ale też przereklamowane i mitologizowane na wykopie Ukrainki są niewiele lepsze od witaminek.


@Wergiliusz: mógłbyś rozwinąć temat?
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Odnośnie tych ze wschodu? No ogólnie poznałem (koleżeńsko) wiele dziewczyn chrześcijanek z Syrii, Palestyny i Libanu i to jest niesamowite że każda była bardzo, bardzo przyjemna i traktowała chłopaków z naszego koła naukowego na równi, nie ważne że jeden był po prostu brzydki a drugi bardzo przystojny. O ich urodzie nie będę już nic dodawał, bo nie chce dobijać polek. Ale najbardziej mi zapadło w pamięć to jak one
  • Odpowiedz
Taak? A śmiertelność przy porodach? W XIX wieku kobiety były traktowane jak klacze rozpłodowe, dzieci miało się rodzić a rodzić, antykoncepcja nie istniała, bezpieczna aborcja nie istniała, medycyna leżała, a każdy oczekiwał od ciebie że urodzisz gromadkę dzieci, bo jeśli nie to staropanieństwo, wstyd i problem dla całej rodziny, która musi cię utrzymywać.


@whiteglove: ależ to były czasy
  • Odpowiedz