Wpis z mikrobloga

Zna ktoś historię tej p0lki z mema? Ja coś czytałem, że laska wyjechała na erazmusa do hiszpanii, gdzie oczywiście skakała z bolca na bolec lokalnych enrique... jeszcze założyła jakiegoś bloga w których zachwalała hiszpanów i szkalowała polskich mężczyzn, co spowodowało chęć rewanżu stulejek - i tak została żywym memem xDDD Wie ktoś coś więcej? Zna ktoś adres jej bloga żeby można go podejrzeć w internet archive?
#p0lka #stulejacontent #bekazrozowychpaskow #erasmus #memy #przegryw #kiciochpyta
Pobierz dr_Klotz - Zna ktoś historię tej p0lki z mema? Ja coś czytałem, że laska wyjechała na...
źródło: comment_qXGdyRv51cNKFZbO3BDkDBV1LRmcaVJP.jpg
  • 115
@straszna_quokka U mnie w Łodzi był kiedyś "skandal" jak jakiś czarny student dostał po ryju. Wyborcza zrobiła z tego sprawę rasistowską. Koniec końców wyszło że gość podrywał w chamski sposób cudzą dziewczynę. Na wykopie jeden mirek kiedyś napisał że Polki lecą na gości na których Francuzki i Niemki nawet by nie spojrzały. Wierz mi że jak zobaczyłem w Żabce tamtą dziewczynę z tym gościem to czułem się zupełnie jakbym zobaczył kosmitów -
@dr_Klotz znam. Jedna mówi, że wszyscy polscy faceci są beznadziejni, pomimo że miała tu co najmniej paru chłopaków (pierwszy w wieku 13 lat). Kiedy miała 15 lat i jechała do Włoch, to sprawdzała jak po włosku jest "penis" i parę innych słów tego typu. Była na erazmusach w Hiszpanii. Podróżuje po świecie, spotykała się z dzianym Norwegiem. Była wieeele razy na Kubie i obecnie spotyka się z Kubańczykiem, wydała tam masę pieniędzy.