Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Knightlord: dokladnie. Sen i dieta to podstawa. Jak op chce hartowac charakter to niech sobie zimny prysznic rano zrobi + bieganie. Za dnia tez moze ograniczyc internet, telewizje itp. A nie wpieprzac kukurydze z puszki z kluskami
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arturian: jedno pudełko ryżu to za mało, w dodatku w torebkach to drożej wychodzi (nie wiem czy tam jest sprzedawany tylko w torebkach), musisz wziąć makaron i chleb, bo widzę, że masz seteo do smarowania. Za dużo mięsa jednego dnia kupiłeś, musisz jedno zamrozić by się nie zepsuło, bo zjedzenie 2 pudełek w ciągu 3-4 to trochę dużo. Zakładasz zakupy 1 w tygodniu? Powodzenia mirku,
Pa. też muszę zrobić takie
  • Odpowiedz
@Arturian: 280 miesięcznie za żarcie wystarczy na luzie. Ja ze swoją wydaje 700 ale kupuje przy tym w cholerę śmieciowego żarcia, chemię i środki czystości. Gdyby to miało iść na same artykuły żywnościowe będące faktycznym śniadaniem/obiadem/kolacją wydałbym na dwie osoby pewnie coś koło 5 stów albo i mniej a nie mogę powiedzieć że oszczędzam.
Warzywa są tanie jak barszcz a z nich można zrobić wszystko podobnie makarony, kasze, ryż etc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Arturian: protip ode mnie: nie kupuj na zapas, rób zakupy z listą. Chyba, że dobre promo na produkty z długim terminem ważności jest.

Nie kupuj też mięs porcjowanych bo to się po prostu nie opłaca.

Chcesz dobrze, względnie zdrowo i niedrogo zjesc? Kup kawał szynki/schabu/łopatki, obecnie w Biedronce na promocji po ok. 8,5zł/kg, dopraw, upiecz, do tego ziemniaki i surówka i masz dobry, pożywney obiad na co najmniej 3 dni
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@AnoniGiovanni: jak czytam że ktoś kupuje 2kg margaryny za 5 złotych to wolę nie pytać z czego ona jest, czy kilogram makaronu za 2 cebuliony, który po ugotowaniu smakuje jak tektura. Jak dojebiesz sosu to pewnie ze tego nie czuć ale nie zmienia to faktu że to gowno.
  • Odpowiedz
@Arturian: Mój znajomy przerabiał temat, wytrzymał dwa miesiące. Miał nawet 31 kopert, a w każdej 10 zł. Co dzień otwierał jedną i nie wyłamywał się z tego. Powodzenia Mireczku, życzę Ci jednak, abyś nie musiał nigdy oszczędzać na jedzeniu.
  • Odpowiedz
  • 4
@Arturian w styczniu rozpoczęłam swój cebula mode i wyszło mi na jedzenie ok. 250 złociszy, a nawet 2 razy jadłam na mieście :D
Dasz radę, Miras, dycha to spoko kwota
  • Odpowiedz