Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koritsu: Also

Chciane dziecko

#!$%@?, czy ja kogoś zmuszam do usuwania chcianych dzieci? XD Jak ktoś chce wychowywać głęboko upośledzone warzywo przez resztę swojego życia to śmiało, ja nikogo nie zatrzymuję.
Ale JA bym nie chciała. Z resztą, nie chciałabym wychowywać żadnego dziecka I MAM TAKIE PRAWO. To jest MOJA decyzja i póki co zostaje mi #!$%@?ć z tego średniowiecznego #!$%@?łka, ale miejmy nadzieję, że jak jeszcze ze 2 pokolenia wymrą
No tak, bo Ty jesteś wszechwiedzący i na pewno każdy kto usuwa, bo nie chce dziecka #!$%@?ł się bez gumki, bo przecież aborcja to taki przyjemny i prosty zabieg. XD


@Koritsu: Nie muszę być wszechwiedzący by to wiedzieć. Popytaj ludzi co mieli wpadki jak do tego doszło.

Seks to przyjemność i jedna z podstawowych potrzeb naszego ciała. Matka natura zrobiła nas w #!$%@? sprawiając, że w ten sposób także się rozmnażamy,
No tak, no bo ludzie force-birth mają już #!$%@? na tych ludzi po lewej, liczy się tylko komórka w cipie kobiety, później już sobie radź


@Koritsu: jak juz to w macicy.
Zakaz aborcji to nic innego jak zmuszanie matki do poświęcenia jej ciała, wbrew jej woli.


@prawa_reka_sorosa: nakaz płacenia alimentów to też zmuszanie ludzi do poświęcania swojego ciała wbrew woli danego człowieka.
Czy jesteś za przymuszaniem ludzi do pracy, czy za tym, żeby każdy mógł robić ze swoim ciałem ci chce?
No tak, no bo ludzie force-birth mają już #!$%@? na tych ludzi po lewej, liczy się tylko komórka w cipie kobiety, później już sobie radź ))¯(ツ)

Kobieta się zabezpieczała ale zabezpieczenie zawiodło? Nie nasz problem ( )

Kobieta będzie miała zniszczone życie, bo nie jest w stanie wychować dziecka? Nie nasz problem ( )

Kobieta ma 19 lat i sama
Faceci są definitywnie udupieni jeśli chodzi o dzieci i kwestie finansowe, ale ja zawsze byłam i będę za prawdziwym równouprawnieniem, bo ja generalnie nie znoszę bab X'D I ich uprzywilejowanie mnie #!$%@?


@Koritsu: czyli popierasz zniesienie obowiązku alimentacyjnego i braku zmuszania mężczyn do utrzymywania dzieci których nie chcą?
No, moja matka żałuje, pierwszy przykład z brzegu. ¯_(ツ)_/¯ I nie, gdyby mnie usunęła to nie dawałabym o to #!$%@?, bo bym nie istniała żeby dawać o to #!$%@?. XD A dzisiaj mam to w dupie, bo to byłaby jej decyzja, duh


@Koritsu: Już chciałam pisać czytając te twoje komentarze, że jesteś niezrównoważona do kwadratu, ale widzę, że to nie twoja wina, że jesteś kamieniem.. Przynajmniej nie do końca..
Alimenty to kara finansowa. Nikt nie wykorzytuje Twojego ciała.

Płód wykorzystuje ciało matki żeby przetrwać.


@prawa_reka_sorosa: skoro jest nakaz pracy na alimenty, to obowiązek alimentacyjny wykorzystuje płatnika alimentów jako niewolnika.

To nie jest poza tym żadna kara finansowa, bo nie wystąpiła tu wina, żeby za coś karać.
@agaja:

jak juz to w macicy.


Poza macicą też, w rajach pro-birthowców typu Salwador czekamy aż płód rozerwie jajowód i sam umrze, dopiero wtedy ratujemy kobietę. Ratujemy by ją postawić przed sądem za zabicie człowieka xD I niech mi ktoś powie, że zakaz aborcji to nie jest piekło kobiet. Gdybym ja była w takiej sytuacji to poczułabym się literalnie jak w piekle.
Czy ty na serio porównujsz zmuszanie kobiety do noszenia w sobie obcego ciała przez 9 miesięcy (w międzyczasie to obce korzysta z ciała matki 24/7, mając ogromny wpływ na jej zdrowie psychiczne i fizyczne), do do nakazu pracy na alimenty?


@prawa_reka_sorosa: tak, serio porównuję. Co w tym dziwnego? Tu mamy wykorzystywanie ciała na rzecz potomstwa i tu.

Praca też ma ogromny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne, a sklasyfikowanych chorób związanych