Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...

źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg

Pobierz
  • 169
@zdupix: Żal słuchać takich gniotów z ust domniemanej różowej xD. Stulejka niczym rasowy prawiczkowy balas. Dziewczynki też się malują w tym wieku, co ci robi, że i chłopak tym tematem się interesuje. Nikogo tym nie krzywdzi, a może odkrywa w tym samego siebie? Jak 10 latka chwyci za klucz i wejdzie odkręcać śruby pod samochodem to też wyrazisz swoje oburzenie xD? Znałem takich "pedałków" i daleko zaszli w modelingu, na pewno