Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...

źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@zdupix: I za 10-15 lat ten gość będzie przygotowywał modelki i modele do sesji zdjęciowych i wybiegów w Paryżu a ty co najwyżej będziesz stękała za młodością w swoim Paryżewie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 284
@zdupix: oh nie, ktoś ma inny pogląd na świat niż ja, z pewnością zboczency pederasci i gender, jak dziecko może bawić się makijażem, jak dziewczynka może bawić się samochodami!!! Hurr durr #urojeniaprawakoidalne
  • Odpowiedz
  • 246
@zdupix W sumie to nic Ci do tego. Chłopak robi to co lubi i nikomu krzywdy nie robi. Jakbyś się czuła gdyby jakiś facet wstawił Twoje zdjęcie i zaczął krytykować to, że chodzisz na siłownię? Bo przecież kobiety powinny siedzieć w kuchni i gotować obiady. Głupie myślenie.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Nie wiesz co robię i jak żyje wiec po co te docinki :) ? Bo nie podoba mi się jak dziecko robi sie na jakiegos drag queen? To jest jeszcze dziecko!!! I to nie jest normalne i gowno mnie to obchodzi, ze to nikogo nie krzywdzi, dziecko samo sie krzywdzi i tyle. Rodzice robią mu z głowy kisiel
  • Odpowiedz
@zdupix: Żal słuchać takich gniotów z ust domniemanej różowej xD. Stulejka niczym rasowy prawiczkowy balas. Dziewczynki też się malują w tym wieku, co ci robi, że i chłopak tym tematem się interesuje. Nikogo tym nie krzywdzi, a może odkrywa w tym samego siebie? Jak 10 latka chwyci za klucz i wejdzie odkręcać śruby pod samochodem to też wyrazisz swoje oburzenie xD? Znałem takich "pedałków" i daleko zaszli w modelingu, na
  • Odpowiedz
@BasSHU: @pocotosienoginoco: Ja jestem dorosła osoba, mam 25 lat, a to jest dopiero dziecko, które się wciąż rozwija. Pomyśl co Ty robiłeś w wieku 8 lat i spojrz teraz wyżej. Bo to co sie dzieje teraz i co jest propagowane to jest jedno wielkie szambo
  • Odpowiedz
@Iskaryota: No tak, typowe wykopkowe teksty o prawicy. Poza tym nie pluje jadem, wyraziłam swoje zdanie, na temat który mnie oburza. Nie musze mieć takiego samego zdania na ten temat jak kazdy. Według mnie nie jest to normalne, zwłaszcza jesli chodzi o tak młode dzieci.
  • Odpowiedz
@zdupix: argumentum ad "wyrażam zdanium" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobrze, że mamy wolność i tacy ludzie jak ty nie decydują, czym mogą zajmować się dziewczynki a czym chłopaczki xDDD.
  • Odpowiedz