Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...

źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@zdupix: A co cię obchodzi, czym się bawi taki chłopiec? Dziewczynki małe bawią się szminką i kosmetykami mamusi, a chłopiec nie może? Nie rób z niego dziwadła tylko daltego, że się bawi.
  • Odpowiedz
@zdupix: och, na pewno rodzice wmówili biedakowi, że się dobrze bawi, a tak naprawdę niszczy sobie życie, bo nakłada sobie jakiś krem na twarz, a wiadomo, że nic tak nie niszczy duszy heterosamca alfa niż krem na twarzy.

"hurr durr powinien bawić się klockami" - a skąd ty to możesz wiedzieć, czy tego nie robi w międzyczasie? Na pewno rodzice wiążą go niedzielą do krzesła, a potem spraszają znajomych pederastów, by
  • Odpowiedz
@zdupix: Skoro widok czegoś takiego Ci nie odpowiada to po cholerę zwracasz na to uwagę? Instagram to portal który nie będzie dostosowywał się do twojego widzimisię. Pogódź się z tym, że każdy może publikować treści jakie tylko chce.

  • Odpowiedz
@zdupix: Trochę sie z tym zgadzam. Ok, liberalizm, niech młody robi co chce.. Ma do tego prawo. A czy ktoś się zastanawia jakie będą tego konsekwencje w przyszłości? Jeśli założymy że młody będzie brnął w kobiece nawyki, to na co ostatecznie wyrośnie? Na chłopa zdolnego do założenia i obronienia rodziny czy na kolejną jednostke neomarksizmu która będzie pokrzykiwać na meetingach antify ?? Uwielbiam tolerancję.
  • Odpowiedz
@zdupix: Jeżeli w żaden sposób nie krzywdzi to Ciebie ani twoich bliskich czy rodziny, to po co tak agresywnie reagować? Cholera, dzieciak się czymś zajmuje, ma jakąś pasję, jest w czymś dobrym i może na tym zarabiać niezłą kasę za kilka lat. Właśnie przez takie osoby jak ty wiele osób wpada w poważne problemy z psychiką, bo tak ciężko zaakceptować czyjąś odmienność, NAWET jeżeli chodzi o zainteresowania. Szlag mnie trafia, bo
  • Odpowiedz
@zdupix: Ej, a jak ja byłam mała i się bawiłam samochodami to wyrosłam na pederastę? Nie popieram samego malowania się w tym wieku, ale to zarówno dla chłopców jak i dziewczynek (no chyba, że jakieś malowanie koślawe dla jaj czy zwierzątek itp.).
Serio, nie wiem dlaczego wszyscy się oburzają bo CHŁOPCZYK dotknął DZIEWCZYŃSKIEJ zabawki to już będzie zboczeńcem, gejem itp.
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: Krzywdzi tego dzieciaka i jego psychikę. Bo na normalnego faceta to on na pewno nie wyrośnie.


@zdupix: Boże jaka p0lka xD no i najgorzej, potem nie będzie nadskakiwac i dawać się wykorzystywać różowym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@zdupix: no pomyślałam tak jak każesz co robiłam w wieku 8 lat
malowałam kolegów tuszem do rzęs, cieniami i szminką
mieli takie piękne rzęsy, że do tej pory zazdroszczę i wiesz co


w sumie fajna zarzutka, taka nie za oczywista
  • Odpowiedz