Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...

źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@zdupix: nie chce mi się oznaczać wiekszosci, ale może weźmy to z innej strony. Bez względu na płeć chyba jednak niezbyt halo, że małe dziecko nakłada na siebie full szpachle i pewnie nie robi tego sporadycznie a często skoro filmiki wrzuca. To niezdrowe dla takiej skóry.
No ale nietolerancja to hurr durr na OPa. Gdyby ten sam post był o dziewczynce wątpię by były komentarze że przecież nic złego nie robi.
  • Odpowiedz
@zdupix Ty robisz to samo tylko w drogą stronę XD

A tak poważnie to masz racje mam beke z tych typów co nie mają argumentów i wymyślają słowa typu "ad zdanium"(??) XD

Natura nie lubi takich ludzi i często robią sobie sepuku jak robią się starsi ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.

Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.

Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się
gardan - > Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły...

źródło: comment_IRmFmtOFqZHOHR49Onp09nemeTAVDXy7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zdupix: po części rozumiem oburzenie, ale tylko tym, że dzieciak wrzuca to do internetu. Nie dlatego, ze to makijaże, ale dlatego, ze upublicznia swoj wizerunek. Gdyby przymierzał tenisówki, albo bawił się samochodem tez byłabym przeciwna publikacji online. Natomiast w samym fakcie, ze dzieciak sobie coś tworzy, maluje, nie widzę absolutnie nic złego. Czy tak samo źle byś myślała o dziewczynce, która majsterkuje z tatą przy samochodzie, albo gra w piłkę? Wątpię.
  • Odpowiedz
  • 4
@zdupix kiedyś normalnością było że kobiety nie miały prawa wyrażać swojego zdania. Świat się zmienia i niewiele z tym zrobisz, przyzwyczajaj się.
Nikomu krzywdy nie robi, skoro sam źle się z tym nie czuje to nie sądzę żeby sobie tym krzywdę robił.
Poza tym to twór kobiet, chciały żeby faceci o siebie "dbali".
  • Odpowiedz
@zdupix: serce mi rośnie kiedy widzę takie posty i zjedzenie opa w komentarzach. Pomyśl co zrobiłaś, #!$%@?łaś się do dziecka za to że ma zainteresowania i próbowałaś go linczować w necie. Brawo brawo
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Wczoraj właśnie byłem na tego typu sesji zdjęciowej i malował modelkę facet. Zresztą to nie taki niecodzienny widok w tej branży, niektórzy by pewnie powiedzieli że facet lepiej umaluje kobietę niż kobieta :)
  • Odpowiedz
  • 1
Powiedziała babka, która wygląda jak facet.


@gardan Jeśli OPka wygląda jak facet, to faceci wyglądający jak OPka, wyglądają jak baba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz