Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły na instagramie i trafia mi sie takie COŚ.
Dzieciak, chłopczyk na oko 8-10 lat, a już robiony jest na płeć przeciwną. Wiadomo, że winni są rodzice bo oni go wychowują, pozwalają mu na to. I jak nic widzą w nim chęć wybicia się i trzepania kasy.
Ale to jest chore!!! Chłopczyk w tym wieku powinien bawić sie klockami, a nie robić się na panienkę jak jakiś pederasta. Gardzę tym i sie brzydzę.

Tak chciałam sie tylko pożalić, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #instagram #dzieci #makijaz i #heheszki tak troche
Pobierz zdupix - Jak mnie wkur*** taki widok!!! Przeglądam sobie jakieś makijażowe pierdoły n...
źródło: comment_XOLRI5uIuBKv3ckmsUvKfEpcdMEemJdU.jpg
  • 169
@KidCudi: A u Ciebie jakiego wzorca brakowało? Faktem jest, że dzieci mają skłonność do wmawiania sobie, że są inną płcią i chcą robic, to co jest tej płci przypisane, mogą nawet mówić o sobie w innej formie, czasem dzieci fascynują się czymś zupełnie innym..ale to nie Ty jesteś rodzicem tego dziecka, żeby ocenić czy to chwilowy etap, czy powinno się to z niego wyplenić czy nie, jeśli to dziecko ma już
w sumie skoro nikogo nie krzywdzi to #!$%@? nam do tego

I za 10-15 lat ten gość będzie przygotowywał modelki i modele do sesji zdjęciowych i wybiegów w Paryżu a ty co najwyżej będziesz stękała za młodością w swoim Paryżewie.


@JohnFairPlay: @Iskaryota: Marketing przemysłu kosmetycznego mówi to panom coś? Właśnie takie nierealne marzenia o zostaniu modelką albo inną stylistką wciskają od lat dziewczynkom od najmłodszych lat, żeby tylko sprzedać im
@CzarnaPantera94 Masz rację z blokowaniem. Ale nie zgodzę się z tym że to dziecko jest świadome swoich działań. Rodzice są od tego żeby uświadamiać w taki sposób aby nie krzywdzic swoich pociech.
Nie wiesz co robię i jak żyje wiec po co te docinki :) ? Bo nie podoba mi się jak dziecko robi sie na jakiegos drag queen? To jest jeszcze dziecko!!! I to nie jest normalne i gowno mnie to obchodzi, ze to nikogo nie krzywdzi, dziecko samo sie krzywdzi i tyle. Rodzice robią mu z głowy kisiel


@zdupix: dobra, widzę, że ta druga opcja, stulejka założyła konto i szerzy swoje
smutne trochę to, że stało się to normalnością


@zdupix: Dla kogoś kto urodził się jakies 50 lat za późno na pewno. Ogarnij się i zajmij swoimi sprawami. Dzieciak krzywdy ani sobie ani nikomu innemu nie robi. Powiem Ci więcej, będąc gówniakiem z siostrami bawiłem się w dom lalkami, nie ja jeden zresztą, żaden z nas transem nie został, więc Twoje obawy są urojone xD
Mógłbym wypomnieć Ci twoją "męską" sylwetkę, ale