Wpis z mikrobloga

Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostockich klubów zawitała nowa celebrytka, Marta Linkiewicz (jakby ktoś nie kojarzył to ta od "Z tym się #!$%@?łam, z tym się #!$%@?łam, a temu ciągnęłam"). W klubie, w którym zazwyczaj są pustki, wczoraj były tłumy jakich ten klub nigdy nie widział. Na potwierdzenie podsyłam Stories z wczoraj. Co ciekawe klub je już usunął (przed upływem 24h, co wcześniej nie miewało miejsca, dziwne), na szczęście w sieci nic nie ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie czuję się zażenowany. Białystok przeprasza (,)

#martalinkiewicz #bialystok #oswiadczenie #patologia #zalesie
hyperlink - Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostocki...
  • 123
wykopowe dzbany nie rozumieją że ona jest sławna właśnie przez takich kretynow którzy ja wyzywają i przez nich więcej ludzi o niej słyszy i followuje na instagramach itd XDDD jakby nikt o niej nie #!$%@?ł i nie był wielce oburzony że dała się wyruchać sławnym typkom to by nie była taka sławna, ale wielkie zdziwienie że chwalila sie ze ruchała sławnych typów
Te dyskoteki z tymi djami od techno to tez #!$%@? pozal sie Boże. Nie poleci rock, muza lat 80-90, zwykly pop... Cos do potanczenia tylko zawsze umpa umpa...
@hyperlink: Przecież ten klub to szmulowizna jakich mało. Jakiś czas temu na spotted było nagranie jak laski bawiły się z cipendejsem na panieńskim. Niewiele tam brakowało, żeby gangbang się z tego zrobił.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hyperlink: nigdy nie byłem w klubie i pierwszy raz widzę jak to wygląda w PL i czuję zażenowanie oglądając to a z drugiej strony zastanawiam czy dużo straciłem nie uczestnicząc w tego typu rozrywkach.
@hyperlink: wątpisz w ludzkość, ale koniecznie musiałeś to wrzucić na mirko.
Tacy to właśnie jesteście, alternatywni, niepkskromieni, niezależnie awangardowi, płynący pod prąd, a jak się jakieś gówno wyleje, to już pierwsi stoicie w kolejce do tego, żeby wszystkich poinformiwać, jak was to nie interesuje, i jak tym gardzicie, koniecznie ze zdjęciami, gifami, filmikami itp.
@hyperlink: z punktu widzenia organizatorów zajebisty krok marketingowy - tej całej Marcie pewnie zapłacili jakiś śmieszny grosz, który kilkukrotnie zwrócił się na głupich małolatach, którzy jeszcze pewnie nieraz do klubu zawitają i wydadzą swoje kieszonkowe na wódę.
Natomiast co do tych młodych ludzi - no podejrzewam, że gdyby ich starzy wiedzieli, że ich dzieci idą do klubu tylko po to, żeby obejrzeć laskę, która obrobiła autobus murzyńskich pał żeby zabłysnąć w