Wpis z mikrobloga

Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostockich klubów zawitała nowa celebrytka, Marta Linkiewicz (jakby ktoś nie kojarzył to ta od "Z tym się #!$%@?łam, z tym się #!$%@?łam, a temu ciągnęłam"). W klubie, w którym zazwyczaj są pustki, wczoraj były tłumy jakich ten klub nigdy nie widział. Na potwierdzenie podsyłam Stories z wczoraj. Co ciekawe klub je już usunął (przed upływem 24h, co wcześniej nie miewało miejsca, dziwne), na szczęście w sieci nic nie ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie czuję się zażenowany. Białystok przeprasza (,)

#martalinkiewicz #bialystok #oswiadczenie #patologia #zalesie
hyperlink - Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostocki...
  • 123
  • Odpowiedz
@hyperlink: najśmieszniejsze jest to że te osoby które poszły z jej powodu do tego klubu uważają się za jakiś super zajebiste i przyszły pooglądać i cyknąć sobie zdjęcie z patusiarą. Otóż haczyk jest taki że to ona zarabia na tych debilach bo przychodząc do klubu wciskają jej hajs do rąk. Można mówić że to dno i moralny rynsztok ale co z tego jak jest tak wyrachowana żeby robić kasę na
  • Odpowiedz
@hyperlink: Nie udaje księżniczki niewydymki, jest sobą, nikogo nie oszukuje, jest dobrym trollem i jeszcze na tym zarabia. Pod względem inteligencji i standardów moralnych przewyższa moim zdaniem dużą część p0lek walących się po cichaczu z chadami jednocześnie każąc swoim chłopakom beciakom czekać z seksem do ślubu xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
A na co wy liczycie u nastoletnich spoconych, klubowych karynek? że będą rozprawiać o dziełach Gombrowicza?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hyperlink: albo mi sie wydaje albo w tej kolejce do klubu stoi sama gimbaza? xD od ilu lat tam wpuszczają?
no i ten #!$%@? atrakcją imprez jest wszędzie, nie wiem jakim trzeba być podludziem żeby iść do klubu bo ona przyjeżdża xD
  • Odpowiedz