Wpis z mikrobloga

Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostockich klubów zawitała nowa celebrytka, Marta Linkiewicz (jakby ktoś nie kojarzył to ta od "Z tym się #!$%@?łam, z tym się #!$%@?łam, a temu ciągnęłam"). W klubie, w którym zazwyczaj są pustki, wczoraj były tłumy jakich ten klub nigdy nie widział. Na potwierdzenie podsyłam Stories z wczoraj. Co ciekawe klub je już usunął (przed upływem 24h, co wcześniej nie miewało miejsca, dziwne), na szczęście w sieci nic nie ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie czuję się zażenowany. Białystok przeprasza (,)

#martalinkiewicz #bialystok #oswiadczenie #patologia #zalesie
hyperlink - Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostocki...
  • 123
@hyperlink: Większość z osób które się tam bawiła to jeszcze liceum, ewentualnie początek studiów. Jestem pewien, że poszli bo usłyszeli, że sporo znajomych się wybiera i będzie dobra impreza. Patrząc na te filmiki to sam bym tam chętnie poszedł podrzeć mordę i poskakać z innymi, co ta cała "influencerka" xd w tym przeszkadza?
@Dolan: gwiazda wieczoru, nie występowała jako DJ. Jej zadaniem było świecenie cycem i walenie wódy (masz na filmie), a co na zapleczu się działo to nie wiem, ale mogę się domyślać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Triplesix: doskonale wiem na czym polega, po prostu coraz bardziej wątpię w ludzkość.
@Dolan: dziwny, ale chyba jedyny działający. Klub ma problemy z przyciągnięciem ludzi i tam są prawie cały czas pustki, a wczoraj miałeś tu tłumy jakich ten klub nigdy nie widział. To teraz prawie pewne, że będą iść w tym kierunku skoro to się sprzedaje. Co następne? Seksmasterka? Daniel Magical?
@hyperlink: No i? Mnie takie rzeczy nie bawią, nie bywam, nie znam, nie obchodzi mnie to. A do ludzi którzy lubią taką zabawę taki marketing widać trafia. Zawsze były jakieś remizy i zawsze byli ludzi którzy się na nich bawili. ¯\_(ツ)_/¯