Wpis z mikrobloga

Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostockich klubów zawitała nowa celebrytka, Marta Linkiewicz (jakby ktoś nie kojarzył to ta od "Z tym się #!$%@?łam, z tym się #!$%@?łam, a temu ciągnęłam"). W klubie, w którym zazwyczaj są pustki, wczoraj były tłumy jakich ten klub nigdy nie widział. Na potwierdzenie podsyłam Stories z wczoraj. Co ciekawe klub je już usunął (przed upływem 24h, co wcześniej nie miewało miejsca, dziwne), na szczęście w sieci nic nie ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie czuję się zażenowany. Białystok przeprasza (,)

#martalinkiewicz #bialystok #oswiadczenie #patologia #zalesie
hyperlink - Zaczynam coraz bardziej wątpić w ludzkość. Wczoraj w jednym z białostocki...
  • 123
  • Odpowiedz
@s4nskR: prywatny biznes i nic mnie nie boli kto, kogo i gdzie zaprasza. Pokazuje jedynie jakie rzeczy wśród znacznej części społeczeństwa się sprzedają. Tym bardziej, że tak jak napisałem wyżej - w klubie były różnej maści artyści, lepsi, gorsi, mniej lub bardziej popularni, ale ostatecznie nic nie pobiło frekwencji jak zaproszenie wspomnianej persony. Dokąd ten świat zmierza?
  • Odpowiedz
@zielonka-senpai: znana influencerka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Pół miliona na instagramie plasuje ja w ścisłej czołówce. Sam lubię śledzić jej story. Jest zabawna i dostarcza masę lol contentu. Poza tym z nowym rokiem zmieniła tryb życia na fit. Są gorsi gówno infuencerzy
  • Odpowiedz
@hyperlink: ale zdajesz sobie sprawe, ze samo ogladanie lub obserwowanie jakiejs osoby nie sprawia, ze sie tak samo musisz zachowywac lub to popierasz? Jak pol wykopu oglada chlopakow z barakow i ich teksty powtarza jak mantre to znaczy, ze Ci wszyscy ludzie pija do rana, cpają i rano wstają bo tak wygląda odpowiedzialność?
  • Odpowiedz
@hyperlink: eee ja myślałem, że ona tam troszeczkę poobciągała wrzuciła filmik do neta, że każdy się z niej śmiał i wróciła do normalnego życia co chwilę słysząc docinki, że się puszcza. A ona karierę na tym zbudowała no kurcze trochę podziwiam nawet xD
  • Odpowiedz