Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Zashi spokojnie to nie bajt a tag taki bo dla mnie to jednak trochę heheszki że mnie w wieku 28 lat w----------ą gdzieś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KocurYT Pamiętam że u chłopaka na wezwaniu pisali na ile dni ma ćwiczenia, jeżeli chcesz wiedzieć więcej do dzwoń WKU w internecie napewno znajdziesz numer. Wojsko oddaje pieniądze za te ćwiczenia ale według ich stawki. Jeżeli to jest mniej niż dostajesz wypłaty w pracy, idziesz po skończonym pobycie do gminy i składasz wniosek o wyrównanie do twojej wypłaty. A w pracy to muszą cię puścić do wojska.
  • Odpowiedz
@KocurYT: mnie co 2 lata nękają. Zawsze coś sie nie składa żebym poszedł. W tym roku trafili w mój urlop. Bilety itp kupione.. Napisałem odwołanie i czekam na odpowiedz..
  • Odpowiedz
@KocurYT: Daj znać jak się sytuacja rozwinie. Ja dostałem jakieś 10 lat temu ,,A", przecież od tego czasu mógłem się 2137 razy połamać, mogli mi uciąć nogę itd., ciekawe czy oni ponownie to weryfikują...

Druga sprawa, że mam firmę i pytanie co wtedy? Wszystkie umowy i zobowiązania, kto mi za to odda? Jak przyjdzie co do czego i odwiedzą nas zielone ludziki to rodzina spakowana i palę wrotki z tego
  • Odpowiedz
Wojsko oddaje pieniądze za te ćwiczenia ale według ich stawki. Jeżeli to jest mniej niż dostajesz wypłaty w pracy, idziesz po skończonym pobycie do gminy i składasz wniosek o wyrównanie do twojej wypłaty.


@Pierogi509: Czy wniosek może zostać odrzucony? Pytam, bo w gminie na pewno by byli szczęśliwi, bo zarabiam aktualnie nie mniej niż 9k brutto. A na 100% są Mirki, które zarabiają dużo więcej.
  • Odpowiedz