Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rabusek: większość ludzi luka trasy na raz. Ale ja obserwując po sobie. Robiąc dość często trasę ponad 200 km, dużo lepiej się człowiek czuje, i dużo lepiej się jedzie jak w połowie zrobi się te 15 min postoju na WC, rozprostować się.
Nie słuchaj #!$%@? którzy szydzą że wyprawa jak na księżyc. Szanuję za dorosłe podejście do tematu, do planowania. Z dwojga złego. Lepiej w tę stronę. Szerokości na trasie i
@Rabusek: Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale latem cisnąłem 28-letnią Alfą Romeo na Nordkapp i z powrotem. Do tego z przyczepą kempingową. I nie miałem niczego z tego, co zabierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łańcuchy weź. Albo łopatę. Lepiej łopatę, wygodniejsza jest. Choćby składana saperka.
w jedną 850km, jade z gdańska, już z 4.5k km zrobiłem od odebrnaia prawka, w zasadzie jeżdże nawet po bułki autem żeby sie uczyc jeździć


@Rabusek:

A, to znaczy, że rozsądnie podchodzisz do swoich umiejętności. Nie stresuj się niepotrzebnie, po prostu jedź uważnie. Nie znaczy to, że masz być ostrożny aż do granicy histerii. Po prostu patrz co się dzieje, zwłaszcza na stan nawierzchni, na wypadek gdyby miało być ślisko. I
Kamizelki odblaskowe weź, dla każdego w samochodzie ma być po 1 kamizelce i nie mogą być w bagażniku tylko w kabinie.


@bArrek:

w Czechach wymagają dwóch trójkątów ostrzegawczych


@elwino:

Mogą sobie wymagać czegokolwiek, co sobie tylko wymyślą. Jako Polak w samochodzie na polskich blachach możesz mieć to gdzieś.