Wpis z mikrobloga

Murki,
Jade ciut starszym autem na narty na słowacje, razem 850km. Jakieś pro tipy?
mam łańcuchy jak sie zrobi grozej na drodze, booster jak padnie aku, kable jak padnie booster, zaplanowane przerwy co godzine i postój w połowie drogi żeby sie kminąć i nie robić tego na raz.

#pytanie #podroz #samochody
  • 304
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: Przygotowany okej, wiadomo ze jak starszy samochod to sie moze cos #!$%@? po drodze. Co do post9ju co godzine... odpisc sobie xD Wskakuj na autostrade i cisnij nia jak najdluzej.
Co tydzien robilem trasy po 700km i to bez zadnej przerwy...
Zrob sobie najwyzej w polowie trasy postoj na jakies normalne jedzenie, kawe i toalete, chwile pospacerujnzeby rozprostowac nogi i bedzie okej.
  • Odpowiedz
bezpiecze


@AnoniGiovanni: @Rabusek:
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY
  • Odpowiedz
@ArchDelux: w tych warunkach jakie są teraz w okolicy granicy to się jedzie tam teraz 40 na godzinę, nawet autostrady są całe w śniegu wiec jak się nie czuje pewnie to niech się prześpi, nie hejtuj
  • Odpowiedz
@Rabusek: Zestaw podstawowych kluczy, śrubokrętów, trytytki, wd40, ducktape, litr płynu chłodniczego, litr oleju, kanisterek, kombinerki, nóż do tapet, lewarek, bezpieczniki, żarówki. Sprawdź koło zapasowe (ciśnienie). Szerokości!!
  • Odpowiedz
@borjaki: czowieku on po pierwsze dopiero dostal prawko, po drugie ma jakies reno talie 80 koni, to on sie nawet nie rozpedzi do predkosci w ktorej ESP by mu cos dalo XD reszta to zbedne bajery.
  • Odpowiedz
@Rabusek: przez polske spokojnie przejedziesz, bo sa dobre drogi, jak zjedziesz z autostrady to zwalniaj odpowiednio wczesnie przed zakretami, najlepiej hamujac silnikiem. do tego zawsze trzymaj duzy dystans od auta przed toba.
  • Odpowiedz