Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Jechać tak jak Ci pasuje i nie przejmować się co ktoś mówi. Chcesz robić po drodze nocleg, to rób. Ja bym nie zrobił, ale jak to Twoja pierwsza trasa to rób jak uważasz. Chodzi o to byś Ty się dobrze czuł więc musisz być najedzony, wyspany, zabezpieczyć ulubioną muzykę itd. :)
@Kolarzino 15letnie auto z segmentu C moze miec podobne wylosazenie jak teraz ale jednak roznice sa znaczne. Adaptacyjnego tempomatu,czy wyhamowania auta do 0 w przypadku usniecia raczej nie uswiadczysz. Ponadto w 15latku wszystkie system nadgryzl juz zab czasu i tak np poduszki w autach maja gwarancje dzialania wystawiona na 10 lat. Czy myslisz ze system ESP w samochodzie sprzed 15lat to jest dokladnie to samo co teraz? I tu wroce na chwile
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: jeżeli masz sprawne auto, to nic nie musisz. Ja tym latem pojechałem na urlop do Austrii. Z Wilna. 18-letnim autem. Po prostu byłem pewien, że mam sprawne auto i tyle. W trakcie okazało się, że drążek kierowniczy miałem zużyty i pukał na serpentynach w Alpach, ale to nie wpływało na jazdę więc wymieniłem go w domu. Następnym razem wykupiłbym ubezpieczenie assistance na Europę i tyle. :) szerokośći
@Rabusek: Ja byłem w lato '16 wtedy 20-letnim autem, które pobiera olej. Miałem bańkę oleju w bagażniku i tyle. Pamiętaj o tym, by mieć apteczkę, kamizelkę odblaskową (chyba Słowacy tego wymagają).
Fajna sprawa to assistance. Zawsze można podjechać na skp i poprosić, żeby zobaczyć auto od spodu, ewentualnie zmienić filtr paliwa, jeśli diesel i nie wiadomo, kiedy był zmieniany.

Jak masz ujowe opony zimowe, to nie polecam wpierdzielać się w jakieś