Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Dużo zależy od stanu danego samochodu. Jak dobrze trafisz, że właściciel dbał o auto, bardzo dużo nim nie przejechał, to 15 letnie będzie w bardzo dobrym stanie i długo nim pojeździsz. Jak trafisz na auto mające dekadę i nie dbającego właściciela, to będzie w dużo gorszym stanie. Chociaż jak wiadomo, handlarze ściągają "perełki" i łatwo można się przejechać na "stanie idealnym". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kolarzino: no autem poprzednio zajmował się mechanik. I tak się zajmował, że musiałem w niego 2000 już wsadzić, opony zimowe były z 2011 ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobrze że sprawdziłem, byłoby śmiesznie na takich łysych jechać w góry
@Rabusek:

tak jak już ktoś napisał, nie zapomnij o kamizelkach i nie przyklejaj nawi na szybe :D eznamke kup przez neta o ile to jest potrzebne (zobacz sobie na mapce) bo oni autostrad za wiele nie mają i jazda :D jak jesteś mało wprawiony do jazdy to zrób sobie przerwe, nawet 10 minut na fajeczke dużo robi :D przez Chyżne planujesz lecieć?
@Rabusek do Francji 2 k kilometrów robiłem na strzała, w wieku 15 lat na motorze po 500km na dzień A Ty 850 i zachowujesz się jakbyś był #!$%@? xD

To nie jest żadną trasą, wsiadasz i jedziesz, nie rób z siebie głupka

Jak to diesel to byle świece były i nie ma prawa nie odpalić