Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: ja mam internet, też bym chciał swój router, ale nie mogłem znaleźć jak to skonfigurować i od roku zbieram się żeby do nich zadzwonić :P Nie ma żadnego loginu ani hasła tak jak w polskiej neosttadzie. Można ewentualnie podpiąć router bez adsl do tego który dostajesz od nich.

Jak się dowiesz jak to skonfigurować z routerem adsl to daj znać :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: jak dzwonilem na infolinie to tam gorzej niz w zjeblstradzie. Oni nic nie kumaja i nawet nie wiedza co maja. Baba mi nie umiala odpoqiedziec jak ta expwria jest skonfigurowana ze dziala. Czy to jakies #!$%@? ipoe czy jakies vlany maja tam zrobione czy cos. Nic. Mowi tylko ze ma byc experia podlaczona. Co dla mnie jest ponylka bp ja chce miec swoj router ktory daje mi vpn site
  • Odpowiedz
jak dzwonilem na infolinie to tam gorzej niz w zjeblstradzie.


@oink_oink: Prawda, to jest tragedia. Udało ci się to ruszyć? Ja mam akurat ADSL, idzie max 100Mb/s, ale też chętnie bym wymienił tę gównianą experię na coś z dual bandem
  • Odpowiedz
@geuze: narazie zapostowalem na ich forum. jak nic nie rusze, to uderze to droga oficjalna, tak sie sklada ze pracuje w spolce KPN(telfon jest spolka KPNu), wiec znajde jakiegos managera z departamentu customer service tam, i najpierw bede chcial pogadac o tym ze support nie jest pomocny i hamski, a potem powiem im zeby dodali jakies faq odnosnie tego i ze to nie moze tak byc ze klient nie wie
  • Odpowiedz
@oink_oink: tak, mam kabel telefoniczny, jak w polskiej neostradzie. Tylko kabel nie idzie prosto z ziemi ;) Mam jeszcze jakąś puszkę z logiem KPNu, którą musiał zamontować technik z Telfortu z płytką w środku (jakiś filtr czy inny kij), bo poprzedni lokatorzy korzystali z kablówki. Też bym chciał to wymienić na jakiś cywilizowany router, ale najlepiej będzie chyba go podpiąć do portu ethernet w Experii...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@geuze: ok juz wsio sie dowiedizlem. Moj szef z pracy mi wyjasnil hehehe. Otoz to jest na zasadzie vlanow. Bo tam maja 3 vlany. Jednal to iptv jedno na tel i jedno na internet. No i teraz na asusie musze tylko vlany skonfigurowac i poqinno dzialac ;) ufff tajemnica odkryta. Spoko ze ich support tego nie wie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: ok, dzięki za info. Na razie mam ciekawsze wydatki niż router, ale dobrze wiedzieć, że można pozbyć się tego paździerza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz