Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen #!$%@? banana w śmierdzącej szatni, siedząc jeszcze w przepoconej koszulce? Skąd ci ludzie biorą tego typu wiedzę, że tak trzeba? Sam garściami czerpałem bro science, ale na tę patologię się jakoś nie natknąłem. Oka anaboliczne, czy co?
Rozwaliło mi dzisiaj głowę, jak zszedłem z bieżni - bo ulałem się w ostatnim czasie jak prosię - przebieram się, mokry jestem jak szmata bo pocę się niczym knur, wiem że śmierdzę z mocą tysiąca ton obornika, a obok mnie gość bez żenady zaczyna się delektować banankiem. Wtf.
Spotkaliście się z tym, czy tylko ja to widuję?
#mikrokoksy
  • 43
  • Odpowiedz
@ryhu: też często #!$%@? w szatni banany czy tam buły jakieś, bo często #!$%@? z pracy, chwytam w domu tylko plecak zachodzę do Żabki, żeby kupić te banany i bułę i lecę na trening
Masz jakiś pomysł gdzie bym miał wcisnąć w tych działaniach jedzenie bananów oprócz w szatni? :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Estetykatopodstawa: nie ma do przejścia nic, sieciowa w galerii handlowej, przy wyjściu z siłowni ławeczka z fontanną, wokół setki sklepów i knajp
@MarianAlkoholik: tez jadę z pracy, ale to jem wcześniej w pracy... Po treningu to już bym wolał w domu, a nie że gość jeszcze nawet pod prysznic nie poszedł, dyszy jeszcze po ostatniej serii, ale wpycha banana do mordy. I to nie bułkę, tego nie widziałem.
  • Odpowiedz
chwytam w domu tylko plecak zachodzę do Żabki, żeby kupić te banany i bułę i lecę na trening


@MarianAlkoholik: I bez sensu bo nie zdążysz tego strawić, tylko placebo Ci da siłę ze słońca ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@151346136: no i #!$%@? mnie to faktycznie obchodzi, zastanawiam się tylko czy to przypadek, czy może np jakiś modny fitnessowy youtuber polecał żarcie bananów w 3 sekundy po treningu, bo inaczej mięśnie się palą, czy coś. Miałem nadzieję, że poznam genezę tego specyficznego zjawiska.
  • Odpowiedz
@ryhu: Bo banan jest zrodlem weglowodanow i cukrow, po treningu ''odbudowywuje'' glikogen utracony podczas treningu, banan latwo zmiescic w torbie czy nawet w reku go niesc i po treningu zjesc, ot cala filozofia. Tak samo pewnie by zadzialala puszka coca coli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@davvidofff: dokładnie tak, #!$%@? mnie obchodzi. Ale jakbyś czytał cały wpis łącznie z komentarzami to byś poznał doprecyzowany sens tego mojego wysrywu
  • Odpowiedz