Wpis z mikrobloga

@mhmmm: idąc tą logiką, to Sons of Malice też są dobrymi. Bo zarzynają równo chaos (bo go nienawidzą) i imperium (bo zostali przez nie zdradzeni). I też wcinają poległych
  • Odpowiedz
Jedynymi dobrymi jest imperialna armia i zwykli obywatele. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale od czasu Herezji Horusa przez 10 000 lat Imperium w zasadzie tylko heroicznie sie broni czekając na upadek i nie atakuje nikogo samo z siebie. No a bez trzymania za mordy w postaci np Inkwizycji to upadłoby dużo wcześniej więc to w zasadzie zło konieczne.
Zeroskilla - Jedynymi dobrymi jest imperialna armia i zwykli obywatele. Poprawcie mni...

źródło: comment_NF28l0TL3CuhypZLMHNONfLPlScF1l6n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak sie wkrecic w swiat?


Znalazłem kanał na którym profesjonalny lektor czyta w wolnym czasie po polsku książki z wh40k. Wszystko dostępne jest za darmo na yt. Myśle że nadaje się na osobny wpis/znalezisko i godne wyplusowania w gorące bo facet robi kawał dobrej roboty. W tym momencie koło 180 filmów mniej więcej 40 minutowych, polecam zajrzeć - napewno się panu Wojtkowi należy więcej uwagi, a wszystkim zainteresowanym lore wh40k napewno się
Neurohaox - > Jak sie wkrecic w swiat?

Znalazłem kanał na którym profesjonalny lek...
  • Odpowiedz
@Agemaker: grałem też ;) To kolega @RatKing wyżej się pytał jak się wkręcić, ja znalazłem tylko ten fenomenalny kanał ( jeśli ktoś właśnie jest zainteresowany lore, a niekoniecznie bitewniakiem, czy już nie ma czasu na sesje ())
  • Odpowiedz