Wpis z mikrobloga

80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i białorycerzy to miód na moje uszy @Moderacja ban za nic w celu stłumienia mojego eksperymentu
Jak widać Klaudiusz działa ale nie tak dobrze jak wcześniej i mi nie odpisują
(mam opracowany kolejny eksperyment)

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #rozowepaski #tinder #klaudiusz
janusz_pol - 80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i bia...
  • 181
@janusz_pol: to ja chcialabym sie dowiedziec na czym polegal ten eksperyment bo nie ogarniam.

Jesli ktos nie wiedzial, ze sa rozne kobiety jak i rozni mezczyzni to jest durny.
Jak komus wydawalo sie, ze przy poznawaniu kobiety jak i mezczyzni nie graja to tez jest dziwny.
Jesli myslal, ze wszystkie kobiety to anioly to brak mu piatej klepki.
ITD.

Ta czesc kobiet, ktora ma ciagoty do zdrad i tak mniej zdradzala
no straszne, że kobity zamiast lepić pierogi wolą na rande wu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dziaru: Wy serio jesteście tak #!$%@? i naprawdę w nieskończoność, co by się nie działo, możecie obracać kota ogonem, nie rozumiejąc o co w tym chodzi? Czy tylko udajecie.
@janusz_pol: Nie wiem czy ty esteś trollem czy rzeczywiście jesteś takim debilem. No #!$%@? wielkie odkrycie, że ładni ludzie mają duże branie xD Ale jako, że jesteś #przegryw to dorobiłeś sobie do tego ideologię zbudowaną na twoim niesraniu i kompleksach. Gdybyś jeszcze nie zrobił tego "eksperymentu" na tinderze tylko na jakimś kulturalnym portalu randkowym, gdzie ludzie spotykają się po to by się poznać a nie ruchać..... No ale cóż, #!$%@? z
@janusz_pol Nie pochwalam takiego contentu. Ale jako że wypok tworzą jego użytkownicy a są tacy im się podoba to mają taki content jaki chcą widzieć. Dlatego bana uważam za bezzasadnego. W skrócie chwalić Cię nie będę ale hejtować także nie.