Wpis z mikrobloga

80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i białorycerzy to miód na moje uszy @Moderacja ban za nic w celu stłumienia mojego eksperymentu
Jak widać Klaudiusz działa ale nie tak dobrze jak wcześniej i mi nie odpisują
(mam opracowany kolejny eksperyment)

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #rozowepaski #tinder #klaudiusz
janusz_pol - 80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i bia...
  • 181
@janusz_pol: Ty próbujesz udowadniać że czarne jest czarne, a białe jest białe xD Powiem Ci coś z perspektywy osoby, która bawiła się w te internetowe spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dupie miałem jaka jest laska, byle była ładna, bo przecież inwestuję w nią czas. Koniec. I one robią to samo. W dupie mają jaki ten Twój Klaudiusz jest, chcą spotkać się z przystojnym facetem, tak jak
zaliczylem okolo 200 tinderowych randek. wiec grupa kontrolna jakas juz jest. a dodam tylko ze veganki, vegetarianki, patologiczne ukochanice psow , kotow, feministki, czy instagirls, albo te co maja zdjecia w tropikach na jachtach. odsiewalem dorazu. dajac im X. takze staralem sie wybrac te co bardziej stonowane, niekoniecznie najseksowenijsze i niekoniecznie szczuple. ale zawsze bylo to samo po jakims czasie