Wpis z mikrobloga

80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i białorycerzy to miód na moje uszy @Moderacja ban za nic w celu stłumienia mojego eksperymentu
Jak widać Klaudiusz działa ale nie tak dobrze jak wcześniej i mi nie odpisują
(mam opracowany kolejny eksperyment)

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #rozowepaski #tinder #klaudiusz
janusz_pol - 80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i bia...

źródło: comment_ORpM8S5pqPHRJedbZgDBcS9kwYMRaZzB.jpg

Pobierz
  • 181
@PiccoloColo: eksperyment nie miał na celu udowodnienia, że kobiety patrzą na wygląd tylko miał na celu pokazać,że taka kobieta od razu rzuca obowiązki wigilijne i chce wyjadać rodzyny z dupy Klaudiusza, zostawiając wszystko na bok.. to jest #!$%@? idiotka,a nie normalna kobieta jeszcze ci idioci co napisali bait,że umówiłem się z 600 #rozowepaski #!$%@? idioci
@PiccoloColo: proznosc mlodych kobiet. jest z tym powazny problem powiem wam. 90% mlodych kobiet ( ponizej 30 ) uwaza ze jak sa ladne to im wszystko wolno, wszystko im sie nalezy i swiat nalezy do nich. nie dochodzi do inich informacja ze facet potencjalnie moze nie skupic 10000000% swojej uwagi na nich, samozwancze ksiezniczki. tinder to dosc specyficzna spolecznosc 99% z tych kobiet ma osobowosc typu narcystycznego, borderline i inne straszne