Wpis z mikrobloga

80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i białorycerzy to miód na moje uszy @Moderacja ban za nic w celu stłumienia mojego eksperymentu
Jak widać Klaudiusz działa ale nie tak dobrze jak wcześniej i mi nie odpisują
(mam opracowany kolejny eksperyment)

#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie #chwalesie #rozowepaski #tinder #klaudiusz
janusz_pol - 80% nie wie na czym polega mój eksperyment a ból dupy #rozowepaski i bia...
  • 181
@dupolot55: Zgadzam sie. Z doswiadcvzenia moge nawet powiedziec że wiekszosc normalnie poukladanych dziewczyn ktore znam nie korzystają z Tindera/Badoo, lub co najwyzej kiedys korzystaly ale usunely konto. Poza tym Badoo jest o niebo lepsze.

P0lki wykorzystują te apki po to aby im to ego podnosiło i żeby ich pewność siebie nie opadała zbyt szybko. Nie szukają tam partnera, co najwyżej szukają chada do sexu lub bete-bankomata do darmowych obiadów i rozmów
wszyscy patrzą na wygląd, nie tylko tinderówki xD


@Mirkoszczur: nikt temu nie zaprzecza, tyle ze tinderowki gotowe są wystawić rodzine na bok lub sa gotowe byc #!$%@? tylko dlatego ze moga umowic sie z chadem ... zachowują się troche jak męskie przegrywy ktore gadają z ładnymi kobietami xD
normalnie poukladana kobieta nie musi sie znizac do takiego poziomu bo kazdy facet poukladany tez ją chce