Wpis z mikrobloga

@Beczkowy: dlatego się lekko podłamałem i zraziłem do związków. Najbliższe pol roku to w ogóle #!$%@? będzie bo zmieniam robotę i mnie prawie w domu nie będzie o poznawaniu nowych ludzi to nawet nie wspomnę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeyNiX: ja się zwolniłem i od nowego roku będę szukał nowej pracy. Ta z którą rozstałem się po wigilii mi spamuje codziennie, że tęskni, a sama się o to prosiła także jeb@c. Twoja Cię zostawiła?
@Beczkowy: w pewnym sensie, jebnieta zdrowo i zapowiadało się ze ma bordera także trochę nie żałuje a trochę tak bo w sumie nic się nie zapowiada w najbliższym czasie na jakieś zmiany a tyle lat samemu ze aż żal.

Tez zmieniam właśnie robotę po nowym roku i nie będę miał czasu ani możliwości bo trochę tez innych spraw doszło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FeyNiX: ja tam w sumie lubię samotność, ale na weekendy mogłaby jakąś mirabelka przyjeżdżać, 2 dni w tygodniu przytulania mi wystarcza w zupełności. Do tego Netflix, alkohol i seks i niczego więcej mi nie trzeba
@Beczkowy: tez miałem długo takie podejscie i także właśnie przydałby się ktoś na weekend zwłaszcza ze ja dużo lubię jeździć i podróżować i nie chodzi o jakieś dalekie wypady ale czasami pojechać do innego miasta połazić po galeriach czy coś. U mnie w okolicy dużo fajnych zabytkowych miejsc i tak kiepsko się zwiedza samemu a właśnie innej opcji obecnie nie mam.

Tak na weekend w sam raz do wspólnego spędzania czasu