Wpis z mikrobloga

Świąteczny nadszedł czas...

Tylko przypominam akcję którą jakiś miesiąc temu robili ateiści (pic. related) XD.

Jak zwykle razem ale nie tym razem. Jak mnie edukowano ten miesiąc temu im bliżej świąt tym % ateizmu w ateistach spada.
Około Wigilii wynosi w przeciętnym gimboateiście jakieś 40~50%
Stu procentowi ateiści będą zawiedzeni ¯\_(ツ)_/¯

A ja życzę wesołych świąt :)

#humorobrazkowy #heheszki #bekazateistow #ateizm #gimboateizm
FlaszGordon - Świąteczny nadszedł czas...

Tylko przypominam akcję którą jakiś mies...

źródło: comment_YO1Y8cU4gGReWGNs2aIXUsKtoyn18Xmb.jpg

Pobierz
  • 106
@FlaszGordon: Wiesz co ja to mam wrażenie że ludzie którzy wypisują takie rzeczy jak ty to tacy kryptoateiści. Nie wierzycie w żadnego boga, tylko świadomie wybieracie udawanie że tak. Dlatego macie żal do ludzi, którzy mają odwagę nie udawać i w dodatku myślicie, że można sobie wybrać, czy się wierzy czy nie xD Że dziś można Wierzyc nieco bardziej niż wczoraj a jutro znowu mniej itd... To tak nie działa.

Poza
Wigilia to tradycja po prostu. Wiara nie odgrywa tu wielkiej roli.

@Aokx: w tym poście gimboateiści przyczepiają się do tego, że koleś użył w sformułowaniu określenia "piekło", a przecież piekła nie ma. Chociaż "piekło" jest elementem tradycji i kultury. Zatem gimboateiści używają określenia "tradycja" w zależności od potrzeb?

Wiara nie odgrywa tu wielkiej roli.

Ponadto, ta TRADYCJA odnosi się bezpośrednio do wierzeń, czy to chrześcijańskich, czy pogańskich (KK bardzo elastycznie podmieniał