Wpis z mikrobloga

Świąteczny nadszedł czas...

Tylko przypominam akcję którą jakiś miesiąc temu robili ateiści (pic. related) XD.

Jak zwykle razem ale nie tym razem. Jak mnie edukowano ten miesiąc temu im bliżej świąt tym % ateizmu w ateistach spada.
Około Wigilii wynosi w przeciętnym gimboateiście jakieś 40~50%
Stu procentowi ateiści będą zawiedzeni ¯\_(ツ)_/¯

A ja życzę wesołych świąt :)

#humorobrazkowy #heheszki #bekazateistow #ateizm #gimboateizm
FlaszGordon - Świąteczny nadszedł czas...

Tylko przypominam akcję którą jakiś mies...

źródło: comment_YO1Y8cU4gGReWGNs2aIXUsKtoyn18Xmb.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: no szkoda ze nie chcę się żrec z rodziną o ich zabobony, bo oczywiscie katolik musi zmuszac do swoich tradycji bo inaczej nie wypada. Jakos nie widzialem ateisty który by zakazywał komukolwiek obchodzic siwat tak jak mu sie podoba
  • Odpowiedz
@Aokx: no wlasnie :D ja wigilie spedzam tak jak inni ale potem jak juz jest pierwszy dzien swiat i drugi to dla mnie normalne dni są. Gdybym był całkiem sam w wigilie to spedzilbym ja jak normalny dzien.
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Najlepsze, że większość deklarujących się jako wierzący, też nie pójdzie do kościoła, bo im się nie chce na takie zimno tyłka ruszać ¯_(ツ)_/¯
Ja gdybym wiedział jak i państwo by mi dawało taką możliwość, to bym jeszcze fajne żydowskie, muzułmańskie itd święta obchodził o ile dałyby mi możliwość miłego spędzenia czasu z rodziną i znajomymi.
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Lol, człowieku ja jestem ateistą a wierzący kumpel wiedząc o tym mnie poprosił o to, żebym był ojcem chrzestnym jego dziecka na co się zgodziłem.

Mam nadzieje, że nie obchodzisz niepracującej soboty jak nie jesteś żydem xDDDD
  • Odpowiedz
Lol, człowieku ja jestem ateistą a wierzący kumpel wiedząc o tym mnie poprosił o to, żebym był ojcem chrzestnym jego dziecka na co się zgodziłem.


@DiscoKhan: w takim razie nie jesteś ateistą tylko dalej katolikiem.
  • Odpowiedz
Dlaczego? Katolicy normalnie też kłamią podczas chrztu dziecka, że będą wychowywać je w wierze katolickiej? xDDD


@DiscoKhan: dobre ( ) A na poważnie - nie ma namacalnych kryteriów kto katolik a kto ateista a kto wszelkiej innej maści wierzący także nikt nigdy z nikim nie dojdzie do porozumienia - ja uwielbiam restrykcyjną stronę ateizmu i tego się będę trzymał ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@rbk17: Czyli wszyscy jesteśmy katolikami. Mi się wydawało, że jak nie wierzę w Boga to jestem ateistą ale mnie przekonałeś ale w sumie mnie przekonałeś. W sumie to upraszcza mocno sprawę jeżeli 100% ludności ziemii jest katolikami.

Święta to zaiste magiczny okres ()
  • Odpowiedz
@FlaszGordon ja #!$%@?, nigdy nie da się ludziom dogodzic, jestem ateistka, nigdy nie byłam katoliczka, więc nawet jej do końca znam te wszystkie zabobony i tradycje katolickie.... No ale jakoś do pracy iść nie mogę, choćbym chciała, a rodzina mojego faceta zaprasza jak co roku bo przecież tyle jedzenia zrobili co ja sama w domu będę siedzieć, jak mogę z nimi... czy odwiedzenie takich ludzi robi ze mnie mniej ateistę? No
  • Odpowiedz
Tylko przypominam akcję którą jakiś miesiąc temu robili ateiści (pic. related) XD.


@FlaszGordon: szansa, że tę ankietę zrobili ateiści, a nie jakieś karachany, które sobie chciały przytrollować jedną i drugą stronę, jest bliska zeru.
  • Odpowiedz
@Royal_Email: żeby zostać chrzestnym @DiscoKhan musiał na klęczkach się spowiadać. Dla mnie byłoby to ogromne upokorzenie. Prędzej bym napluł księdzu katolickiemu w twarz nim przed nim uklęknął - dla mnie to upokorzenie.
  • Odpowiedz