Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina Dla poliakow, intencje Ukraińców nigdy nie będą jasne, nie wiem skąd w naszym narodzie, brak autorefleksji. Pamiętamy co nam robili na Wołyniu, a mimo to stajemy za nimi. Czemu tak jest i czy macie refleksję, że Rosja staje się teraz głównym celem zachodu?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem skąd w naszym narodzie, brak autorefleksji

@Menosas: no nie wiem, Polacy pamiętają co zrobili nam rosjanie i dlatego tak ich nienawidzimy.

Rosja staje się teraz głównym celem zachodu?

Gdzie minusy?
  • Odpowiedz
@Menosas: o kurde, własnie sprawdziłem na wikipedii ten cały Wołyń i zwątpiłem. Nigdy już nie będe ich wspierał. Jak mogłem być tak zaślepiony waspowską propagandą
  • Odpowiedz
@Menosas: "czy macie refleksję, że Rosja staje się teraz głównym celem zachodu?"

Co to za bełkot. Gdyby rosja stała się głównym celem zachodu to zniknęłaby z mapy. Do tej pory służyła jako stacja benzynowa, źródło tanich zasobów i rynek zbytu na bezwartosciowe świecidełka z droga metką.
  • Odpowiedz
  • 10
@Menosas na twoje nieszczęście Artiom, my pamiętamy i co nam robili na Wołyniu i co nam rosjanie robili w Katyniu i wielu innych miejscach rosyjskiej kaźni. Ty też nie zapominaj o tym.
  • Odpowiedz
Czemu tak jest i czy macie refleksję, że Rosja staje się teraz głównym celem zachodu?


@Menosas: No i o to, żeby rosja stała się głównym celem #!$%@? ze strony Zachodu nam, Polakom, zależy od XVIII wieku. Jedynym aktualnie zagrożeniem dla biologicznego przetrwania narodu polskiego jest rosja.

I zawsze to ona była głównym (a okresowo: jedynym) zagrożeniem dla Polski. Dlatego Polsce i Polakom zależy na śmierci rosji i rosjan.

Po trupie
  • Odpowiedz
@Menosas: wiem ze odpowiadam ruskiemu botowi ale hmmm, czemu Polacy nas nie lubią, no ciekawe czemu?
- zbrodnia w Katyniu;
- atak z nazistowskimi Niemcami z obu stron;
- zabory i związane z nimi korumpowanie szlachty i inne podobne rzeczy;
- MASA ZBRODNI podczas 2 WŚ na terenie Polski;
- przesrane lata komunizmu, gdzie moglibyśmy gospodarczo być mocno do przodu jakby nie okradanie Polski
  • Odpowiedz
@Menosas: bo POLACY, kacapku, nienawidzą was za dziesięciolecia komuny, za Katyń, za NKWD, za prześladowania, za to że dzisiaj w XXI wieku zamiast żyć normalnie i być normalnymi ciągle napadacie inne kraje.

r0sja zdechnie to cały świat odetchnie z ulgą.
  • Odpowiedz