Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kazach_z_Almaty obczaj sobie mój ostatni wpis odnośnie Ubera. Pierwszy wpis od góry, od tamtego momentu jeżdżę taxify i jestem zadowolony. Lipa trochę z tym że lokalizacje trzeba wpisywać
cena za przejazd podobna niemal identyczna do np. mytaxi


@Kazach_z_Almaty: I to nie płacąc ZUSu za 1000zł... nie płacąc OC na TAXI za 3500zł... nie płacąc podatków... nie kupując kasy i taxo za 5000zł... Egzaminów, licencji badań za 2000zł... nie płacąc leasingu na nowy samochód tylko jakimś gratem za 6 patyków... #!$%@? normalnie złoty interes na franerach i gównozjadach( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Mytaxi przynajmniej w Warszawie
@Krowa_i_kurczak: Wiesz na Taxi w jakiś gówno korporacjach co jeżdżą taniej od ubera też potrafią być słabe samochody... I tak naprawdę jak nie pujdziesz na postój i sobie nie obejrzysz i nie wybierzesz to też nie masz 100% pewności, choć rzeczywiście są korporacje które mają standardu że z byle czym i e byle stanie nie przyjmą.... Tylko to nie wvtm jest problem tylko w tym, że przewozy z szarej strefy jeżdżą
@michal66 jak tak było ileś lat temu to były jęki , że za 300 zł wożą 10 km. Licencja to bat na oszustów. Oczywiście mogą je znieść i wtedy nie będzie żadnych reguł. Ustawie się od dworcem i będę brał po 300 za lotnisko. 3 takie ruchy dziennie i będę ustawiony
@AndyMendy: Nie kolego nie masz pojęcia o czym ty wogole mówisz... A mówisz to do człowieka który zna doskonale temat, gdyż kiedy nie mogłem znaleźć pracy w zawodzie... poszedłem na Taxi ale nim to wszystko ogarnąłem to jeździłem prawie miesiąc na uberze... I jedyny koszt który ponosiłem w uberze to podpięcie się do tzw. partnera za stałą sumę 25zł tygodniowo... I zero innych kosztów zero zusu, zero podatku, zero OC na
@Brunner ludzie zawsze idą tam gdzie taniej. Fajki z przemytu też są tańsze. Hurr durr niech państwo się #!$%@? , wolny rynek. Do Amber Gold też poszli bo oprocentowanie było 3x wyższe niż w innych bankach. A potem płacz i nagle "gdzie wtedy było państwo" xD
Albo kredyty we frankach
@AndyMendy: Nie #!$%@? nie rozumiesz chyba jak to działa i tylko potwierdzasz że kompletnie nie rozumiesz tematu!!! Zus jest na każdą osobę 1200zł ...i nie da się płacić 25zł za ZUS i rozbić to na kilkaset osób... To do podatki 25zł to nie żaden podatek tylko zarobek tej firmy i może cię to zdziwi ale 25zł to nie jedyna żaden podatek... szczególnie od obrotu 5-6tys.
Suma summarum Uber nie płaci nic
@Cineczeq: No tak mój błąd że tam #!$%@?łem tys. zamiast zł.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak to jest jak takim dzbanom ktorym się wydaje że koszty prowadzenia działalności (łącznie z podatkami) to 25zł!!! trzeba w sobotę rano tłumaczyć świat jak upośledzonym dzieciom( ͡° ͜ʖ ͡°)