Wpis z mikrobloga

@Kazach_z_Almaty: Ceny nie są podobne. Uber na 1.3zł/km. Na mnożniku x2 w nocy i tak będzie najtańszy bo jakie taxi ma 2 taryfę poniżej 2.60? XDD wyjeżdżając kawałek za miasto taxi jest 3x droższe. Ceny nie są nawet podobne a jak ktoś mówi inaczej to po prostu kłamie.
  • Odpowiedz
Auta tu I tu są identyczne od nowych po 20 letnie I rozkład % też mniej więcej taki sam więc argument o samochodach nie jest na plus w żadną stronę.
  • Odpowiedz
@Krowa_i_kurczak: @Brunner: dlaczego tak oszukujecie ludzi złotówy? W Łodzi największe korpo to green cab. Prawie wszystkie auta są firmowe za które płacicie cierpy 120-180 zł. Jeździcie na umowę. Czyli dokładnie tak samo jak Uber. Bez żadnej licencji bo ma ją pośrednik do którego należy auto. Nie płacicie żadnego zusu bo nie macie działalności tylko umowę z korpo w którym pracujecie xD ZUS płacą Ci co mają swoje auta
  • Odpowiedz
@9452130: Nie jestem taksówkarzem kolego... A 120-180zł/dzień za samochód nawet z umową to naprawdę słaby interes i jeśli byś umiał liczyć to byś wiedział że już zapłacenie tego zusu i leasingu wychodzi taniej niż takie interesy z korpo.
Poza tym tak jak pisałem wcześniej z moich doświadczeń z Uber jedyny koszt to stałe 25zł inicjatywy mnie nie interesowało... A byli też tacy którzy i tak taka śmieszna kwotę vdxielili na
  • Odpowiedz
Ale piszesz o skrajnych przypadkach walenia w c---a które na taxi też się zdarzają. Wiadomo leasing i ZUS się bardziej opłaca ale wtedy na swoim aucie w tych korpo dochodzi np 800zl opłaty za kursy które są dużo gorsze niż Ci co na firowmych jeżdżą. Gadałem z dużą ilością taksiarzy i to nie takie proste jak się wydaje. Co ze niby mniejsze koszta stałe jak robisz kursy po 10-30zł a Ci na
  • Odpowiedz