Wpis z mikrobloga

@wqdqweff:O k---a następny co myśli że koszty zusu i podatków to 25zł to ehhh k---a szkoda z takimi ulomami wogole dyskutować Ale Już pisałem powyżej jak to wygląda i jeśli jesteś kolejnym który myśli że koszty zusu i podatku. To 25zł to się mylisz i może zapytaj się rodziców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brunner: kazdy o tym wie, mnie to osobiście g---o obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżdżenie samochodem po mieście serious business. To, że rzeczywistość wyprzedza regulacje to nie mój problem.
  • Odpowiedz
przecież zus u partnera jest płacony od umowy zlecenie na 200zł (najniższa możliwa), a podatki normalnie z umowy i najmu - chyba najczęstszy model wśród partnerów.
  • Odpowiedz
@Brunner: ale co mnie k---a obchodzi ile płaci pracownik firmie, która opłaca VAT i ZUS. Ja p------ę, nic dziwnego, że Polska to 3 świat, jak co drugi to idiota i ekonomiczne zero.
  • Odpowiedz
@AndyMendy: Tak oczywiście... robienie czegoś nielegalnie, narażanie się na duże kary, oszukiwanie państwa i wszystkich do okoła oraz narażanie się na z------e sobie życia przy wypadku czy choćby kolizji... w gronie emigrantów którzy i tak mają na to w------e, a do tego jeżdżenie starym samochodem... I zamienienie tego na legalną działalność w nowym uprzywilejowanym samochodzie za w sumie lepsze pieniądze z lepszymi klientami, to błąd??!?
Poza tym jak byś przeczytał
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty kuurrre ostatnio z rozowa nie zdazylismy na busa w nocy, bierzemy wiec ubera i j----e pol godziny czekania bo c--j Rafał anulował... ale zabrał nas miły kolega z Ukrainy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunner: nie wiem jak ty ja zawsze jak zamawiam jade nowym autem z 2017 2018 roku, a przy okazji już wiem czemu tak taksówkarze śmierdza, wam porostu na mydło kasy nie wystarcza przez te koszta
  • Odpowiedz
@Limonene: Chodziło mi raczej o to że nie wywalczył jakiegoś dużego udziału w ogólnym rynku przewozu osób, żadna korporacja taksówkarska się nie zwinęła (przynajmniej nic o tym nie wiem, może w innych krajach tak)
  • Odpowiedz