Wpis z mikrobloga

@asurbanipal_: nie widzisz roznicy miedzy 3 w nocy kazdego dnia a 30 minutami koszenia w dzien wolny? xD przy takim idiotycznym zalozeniu to wcale nie powinna kosic, bo moze akurat komus przeszkadzac. w tygodniu ktos sobie moze pracowac z domu
  • Odpowiedz
@Notabene:
Nie hałas im przeszkadza w niedzielę, ale fakt, że ktoś może pracować!. Kiedyś strzelałem rekreacyjnie z łuku do tarczy, było słychać charakterystyczny dźwięk uderzenia strzały w cel. Sąsiad zza płotu mówi "pretorus, w niedzielę nie trzepie się dywanów", " jja nie trzepie, strzelam z łuku", "aaaa, to spoko".

Jeszcze jeden nawiedzony poszedł na stację paliw w niedzielę i oburzony do mojej koleżanki którą znał " ja myślałem, że
  • Odpowiedz
@pretorus jak pojechałem do rodziców koła zmienić w furze w niedzielę i poprosiłem ojca, aby mi pomógł to matka o mało wylewu nie dostała, bo niedziela, a ostatni raz w kościele była 2137lat temu
  • Odpowiedz
@tomek_27:
Ze wszelakimi postami też mają ludzie n------e w głowach. Człowiek ma już ponad 30 lat, jest na swoim, mam wylozone na wiare, a matka w Wielki post potrafi zadzwonić i mówi żebym mięsa nie jadł "bo nawet tacy jak ty, nie jedzą w Wielki piątek mięsa".
  • Odpowiedz
@zakowskijan72:

Hałasowanie w niedzielę to buraczane zachowanie i tyle w temacie.

Tak bo bozia się obrazi i pierdyknie cie piorunem za bycie głośno, jeszcze ogarnianie ogródka xD

Taki sam dzień wolny i do rekreacji jak sobota w normalnym tygodniu pracy.
  • Odpowiedz