Wpis z mikrobloga

@effch: następnym razem proszę zacytuj post lub jego część, do której się odnosisz bo wtedy nie muszę szukać swojego posta i patrzeć co napisałem.

Hałasowanie w niedzielę to buractwo bo większość ludzi w tym dniu ma dzień wolny od pracy i ci ludzie chcieliby sobie, k---a, odpocząć. Dla niektórych jest to jedyny dzień kiedy chcą/mogą mieć święty spokój. To już nie chodzi o to, że wg katolików "czas z rodziną
  • Odpowiedz
Teraz niedziela to dla mnie jedyny dzień na prace remontowe, sprzątanie itp. Zwłaszcza, że wszystko na mieście muszę załatwić w sobotę, bo niedziela bez handlu ( ͡° ʖ̯ ͡°) A na tygodniu nigdy nie ma czasu.

Po sąsiadach widzę, że mają podobnie.


@nehm: nikogo to nie interesuje, że Ty nie masz czasu czegoś zrobić w tygodniu, nikogo. Widocznie za dużo sobie bierzesz na głowę albo nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notabene: u mnie jak raz chciałem na szybko skosić w niedzielę w 5min przyleciał ochroniarz i kazał przestać bo już miał 10tel od sąsiadów że łamie regulamin wspólnoty. Nowe osiedla to raczysko
  • Odpowiedz
@Bajczarz: Wg. mojej Somsiadki nie jest ok. Podobno w bloku jest zakaz odkurzania w sobotę... na szczęście mówiła to tylko do pary mieszkającej nad nią, a ja mam szczęście mieszkać pod nią i jej moje odkurzanie nie przeszkadza :D
  • Odpowiedz
@Notabene: W naszej kulturze to dzień odpoczynku, ale zawsze znajdzie się jakiś wybitny indywidualista kwestionujący oczywiste rzeczy i będzie na przekór kosił w niedzielę. 7 dni jest w tygodniu, po co kosić w niedziele?
  • Odpowiedz
Mój regulamin wspólnoty nie obejmuje takiego zapisu. Wspomina jedynie o powstrzymywaniu się od hałasu w godzinach nocnych, tj. 22 - 6.


@pianinka: Zazdroszczę, bo u mnie jest zapis o tym, że w dni powszednie zabronione jest wykonywanie głośnych prac (w tym pralka, odkurzanie) po 18tej xD Wychodzi na to, że jeśli człowiek chce cokolwiek zrobić to albo robi po trochu w soboty, albo bierze urlop, bo inaczej nic nie wolno.
  • Odpowiedz
@Notabene: pewnie gdyby nie wzmianka o kościele to byś się tym nie zainteresował. Ja akurat pracuje nieregularnie, ale jestem w stanie dopasować się do takiego schematu, że: poniedziałek-piątek praca, sobota - odbój od pracy i może być niektórym głośno, bo ludzię chcą się wyluzować, ale w niedziele to już d--a cicho, rodzina, spokoj i odpoczynek.
  • Odpowiedz
@pianinka: A niby dlaczego mam robić remont w dzień, a nie w nocy? bo ktoś tak sobie ustalił? Ja jestem nocny marek i chcem wiercić w nocy!!11
Większość społeczeństwa jest wierząca i co więcej od zawsze większość ma niedziele wolną, trzeba sie dostosować.
  • Odpowiedz
@Notabene: Beka z ludzi dla których niedziela różni się od jakiegokolwiek pracującego dnia.

W sobotę nie będzie kosił, bo w sobotę robi zakupy - bo w niedzielę nie może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Notabene: moim zdaniem w tej informacji nie ma nic złego. Nie jest napisana uszczypliwie, więc o co się spierać? Nie uważam się za katolika, ale serio czasem warto zrobić coś miłego i pomyśleć o innych. Tydzień ma także 6 innych dni do koszenia trawy.
  • Odpowiedz