Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego [zdarzenia]( https://www.wykop.pl/wpis/37082595) to informuje, że:

- gościa policji nie udało się znaleźć, pytali sąsiadów czy coś widzieli i takie tam, szanse z każdą godziną są coraz mniejsze, ale nie trace nadziei

- muszę zostać jeden dzień na obserwacji bo zbijają guza z tyłu głowy.

- bark tylko zbity, pęknieta chrząstka w lewej dłoni

Dzięki za fajne komentarze i wyrazy wsparcia.

Rozwalają mnie jednak niektóre zdania. Szczerze przyznałem się że przegrałem bo nie czuje potrzeby sztucznego pozerstwa. To że przegrałem nie oznacza że zostałem w jakiś sposób poniżony jak niektórzy starają się mi to uświadomić. Jeszcze te argumenty że jak murzyn na własnym podwórku. Sugerowanie że wyglądam jak chudy szczur, albo że moja kobieta była zażenowana moją postawą i przegraną, że już nie widzi we mnie mężczyzny i mam szykować się na to że odejdzie xD

Odniosłem wrażenie, że niektórzy z komentujących mogliby zbijać piątki z tym napastnikiem, prawie ta sama bieda umysłowa.

Wygladam normalnie, zwykły facet bez nadwagi, regularnie ćwicze, nie mam czego się wstydzić. To że gościu był większy nie oznacza, że ja jestem mały. Naturalne jest to, że zawsze znajdzie się ktoś większy.

Pisałem, że dostałem pierwszy raz #!$%@? to już wykopki piszą że nigdy się nie biłem. Otóż biłem się, a nawet miałem sprawę karną za pobicie, broniłem się tym że się broniłem i doszło jedynie do przekroczenia granicy samoobrony. W pierwszej instancji zostałem skazany na 6 miesięcy w zawieszeniu, odwołałem się i sąd w drugiej instancji skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia przez sąd rejonowy. Nie wiem jakby potoczyły się sprawy, ale "moja ofiara" znów poszła do wiezienia co skrzętnie z moim adwokatem wykorzystaliśmy i cały czas mieliśmy tą samą linie obrony. Ostatecznie zostałem uniewinniony chociaż w dużej mierze pomógł mi rzekomo poszkodowany który groził mi na sali rozpraw. Chociaż wyrok był nieprawomocny i przez dwa tygodnie dygałem czy "poszkodowany" bądź prokurator się nie odwała jak zapowiedzieli, ale nic z tego, oboje cisza, a ja mam czyste papiery.

Co do mojej kobiety to widzę że za dużo filmów oglądacie, albo czytacie wysrywy przegrywów na temat polek. Moja kobieta była testowana już w różnych warunkach i wiem że jest ze mną i za mną zawsze i wszędzie. Każdemu życzę tak dobrej i ogarniętej kobiety.

Nie życzę za to takiej sytuacji jaką ja miałem. Frajerzy są wszędzie, są ludzie niebezpieczni i różnie to mogło się zakończyć. W takiej sytuacji jest dużo emocji, na chłodno i ja widzę różne inne fajne rozwiązania, z boku to wygląda bardzo prosto.

#poznan #patologia #patologiazewsi
  • 109
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (779)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Racconz @lubie-sernik @Wloczykij13 @Moted @sivyjara @Jpek @wisnieski @Zielony_Minion @Leweller @noot @parolek124 @V10__ @Miszorek @TojaNiedzwiedz @KyloW13 @raafiki @cookie96 @wrnina @s0msiad @Zakarin @AdBl0k @Wypok2 @NaCl @JanSkrzetuski @Bethesda_sucks @nilK_limaK @jonzi @Kwiatuszek_Mateuszek @