Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego [zdarzenia]( https://www.wykop.pl/wpis/37082595) to informuje, że:

- gościa policji nie udało się znaleźć, pytali sąsiadów czy coś widzieli i takie tam, szanse z każdą godziną są coraz mniejsze, ale nie trace nadziei

- muszę zostać jeden dzień na obserwacji bo zbijają guza z tyłu głowy.

- bark tylko zbity, pęknieta chrząstka w lewej dłoni

Dzięki za fajne komentarze i wyrazy wsparcia.

Rozwalają mnie jednak niektóre zdania. Szczerze przyznałem się że przegrałem bo nie czuje potrzeby sztucznego pozerstwa. To że przegrałem nie oznacza że zostałem w jakiś sposób poniżony jak niektórzy starają się mi to uświadomić. Jeszcze te argumenty że jak murzyn na własnym podwórku. Sugerowanie że wyglądam jak chudy szczur, albo że moja kobieta była zażenowana moją postawą i przegraną, że już nie widzi we mnie mężczyzny i mam szykować się na to że odejdzie xD

Odniosłem wrażenie, że niektórzy z komentujących mogliby zbijać piątki z tym napastnikiem, prawie ta sama bieda umysłowa.

Wygladam normalnie, zwykły facet bez nadwagi, regularnie ćwicze, nie mam czego się wstydzić. To że gościu był większy nie oznacza, że ja jestem mały. Naturalne jest to, że zawsze znajdzie się ktoś większy.

Pisałem, że dostałem pierwszy raz #!$%@? to już wykopki piszą że nigdy się nie biłem. Otóż biłem się, a nawet miałem sprawę karną za pobicie, broniłem się tym że się broniłem i doszło jedynie do przekroczenia granicy samoobrony. W pierwszej instancji zostałem skazany na 6 miesięcy w zawieszeniu, odwołałem się i sąd w drugiej instancji skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia przez sąd rejonowy. Nie wiem jakby potoczyły się sprawy, ale "moja ofiara" znów poszła do wiezienia co skrzętnie z moim adwokatem wykorzystaliśmy i cały czas mieliśmy tą samą linie obrony. Ostatecznie zostałem uniewinniony chociaż w dużej mierze pomógł mi rzekomo poszkodowany który groził mi na sali rozpraw. Chociaż wyrok był nieprawomocny i przez dwa tygodnie dygałem czy "poszkodowany" bądź prokurator się nie odwała jak zapowiedzieli, ale nic z tego, oboje cisza, a ja mam czyste papiery.

Co do mojej kobiety to widzę że za dużo filmów oglądacie, albo czytacie wysrywy przegrywów na temat polek. Moja kobieta była testowana już w różnych warunkach i wiem że jest ze mną i za mną zawsze i wszędzie. Każdemu życzę tak dobrej i ogarniętej kobiety.

Nie życzę za to takiej sytuacji jaką ja miałem. Frajerzy są wszędzie, są ludzie niebezpieczni i różnie to mogło się zakończyć. W takiej sytuacji jest dużo emocji, na chłodno i ja widzę różne inne fajne rozwiązania, z boku to wygląda bardzo prosto.

#poznan #patologia #patologiazewsi
  • 109
@Gasquet: Zdrowia mirku, a trujących jadem troglodytów olej. Wielcy fajterzy co jak dostaną w ryj to biegną na policję. Szkoda że tak wyszło jak wyszło ale konsekwencje mogły być gorsze w przypadku gdyby ten śmieć dostał w ryj od Ciebie.
Jeszcze raz, olej mentalnych przegrywów co potrafią tylko szczekać zza klawiatury, i życzę Tobie jak i sobie żeby takiego agresora na własnym podwórku można było legalnie zastrzelić (ʘʘ
@Gasquet nie tłumacz się. To nie jest Twoja wina. Też kiedyś w tramwaju dostałem w ryj. Do tej pory mam krzywy nos. To dlatego bo nienawidzę kiedy inni znęcają się nad ludźmi i stanąłem w obronie innej osoby. Mimo że zalałem się krwią to nie żałuję. Patole należy eliminować i zrobiłbym to jeszcze raz. Kup sobie gaz. Jeżeli masz odwagę to też batona i naucz się go używać. Może iść na jakiś
@Gasquet szkoda twojego zdrowia na takie patosebixy, jak i na tłumaczenie internetowym ekspertom, czemu mu nie #!$%@?łeś. Na drugi raz mam nadzieję będziesz mieć nauczkę, że na cymbałów jest z marszu gaz albo piana i nie ma co się pieścić z elementami upośledzonymi umysłowo.
A sebixowi życzę utylizacji, bo na tyle zasługuje taka niedorobiona w każdym aspekcie jednostka.
Nie martw się, łatwo dostać #!$%@? od nafukanego gościa którego mało co by zatrzymało. Zauważyłem że nawet w moim małym mieście co raz więcej nawciąganych sebixów lata i szuka problemów a w konfrontacji z naćpanym gościem masz o wiele mniejsze szanse niż jakby był trzeźwy. I nie wnikaj w pseudo prawilniaków z wykopu którzy w takiej sytuacji by wyglądali jak kuracyja i ledwo przełykali gula w gardle ze stresu.
@Gasquet: wszystko ok ale jak widzisz większego to nie sap do niego kiedy jest nagrzany... Z opisu sytuacji wynika że sprowokowałeś patusa a ci są do różnych rzeczy zdolni wraz z wyciągnięciem kosy. Ja nawet jak widzę żula 2x mniejszego ode mnie który sapie to życie mnie nauczyło że nie warto ginąć w imię jakiegoś sztucznego honoru czy coś. Za mniejsze rzeczy ludzie się nie budzili.

Życie to nie film, nie
#!$%@? jaka ta policja jest bezradna - przypomniała mi się akcja, gdzie typ pociął twarz dziewczynom, to dopiero te same zaczęły szukać i znalazły goscia. A ostatnio dzwoniłem do dzielnicowego, nie odbierał, ich rewir dzielnicowych również nikt nie odbierał, dodzwoniłem się na koniec na ich główną komendę i gość mówi że teraz większość na L4.
powodzenia mirku, moze na fejsie ktos by jakos pomogl?
@Gasquet: Policja nie jest w stanie ustalić, czyj telefon logował się do sieci w tym miejscu i czasie? To jakiś #!$%@? żart. Pisałeś, że patus rozmawiał przez telefon.

Już jeden Mirek Ci wyżej pisał o możliwości zastosowania triangulacji GSM.

Idź na policję i składaj wniosek żeby to zrobili a nie pierdzieli w stołki czekając aż będzie można umorzyć postępowanie!
@Gasquet: najgorsze, ze takie dzbany chodza po tym swiecie i wszystkich chcą lać. Z Poznania z mojego osiedla kojarzyłam typa który wszystkich zaczepiał, nie można było na niego spojrzeć, krzyczał na dziewczyny idące chodnikiem, że nie wyglądają jak jego karynka, a potem lał swoją karynkę XD Takich się powinno izolować od społeczenstwa, totalne dno umysłowe
@Gasquet: Trzymaj się mireczku. Sam jakiś czas temu wyrwałem kilka bomb od pewnego naprutego gościa. Co najlepsze było ze mną trzech kumpli i jakoś żaden mi nie pomógł ( ͡° ʖ̯ ͡°) było ogólne zamieszanie i tłumaczyli się tym że nie widzieli jak mnie gość kotłuje. Generalnie ciosy nie były groźne, ale do szkoły nie chodziłem później przez tydzień ze względu na limo przy oku. Generalnie nie