Wpis z mikrobloga

Polecam zakupy w #mediamarkt. Zamówiłem PS4 ze SpiderManem, nocna promocja przed #blackfriday. Cena bardzo niska, wszystko super, biorę. Zamówienie przeszło. Rano dostaję maila, że nie, przepraszamy, jednak pan konsoli nie dostanie. Po południu kolejny mail - przepraszamy, zamówienie jednak zrealizujemy, ten poprzedni mail jest nieważny. Przed chwilą mail numer trzy - w sumie to nie mamy już tych konsol, to pan nie dostanie.

#blackfriday po polsku. Na stronie MediaMarktu konsola dalej wisi, więc na stanie ją mają. Pisać do UOKiKu czy dać sobie spokój?

#zakupy #ps4 #promocja #cebuladeals #czarnypiatek #prawo
R.....y - Polecam zakupy w #mediamarkt. Zamówiłem PS4 ze SpiderManem, nocna promocja ...

źródło: comment_nCKpVFNY2tBJD3Piv8B43HPY6nQi3Dl2.jpg

Pobierz
  • 85
@RayRayRay:
Może po kolejności zamówień decydowali, ja zamówiłem kilka minut po północy. W każdym razie trochę słabe, że jednym sprzedają a innym nie.
@RayRayRay: Mam taką samą sytuacje. Zadzowniłem ale kobieta na infolinii była tak bezużyteczna jak tylko może być konsultant. Napisałem do nich przez formularz i czekam na odpowiedź. A do UOKIK trzeba pisać i kręcić małysza jak tylko się da.