Wpis z mikrobloga

  • 1
@bunio244 Moim zdaniem powinni przyznawać sokistom bonusy w postaci kilku stówek za złapanie graficiarza na gorącym uczynku. Może to by troche zmobilizowało do pracy a złapanym #!$%@?ć takie kary za niszczenie mienia publicznego, żeby do końca życia się nie wypłacili
  • Odpowiedz
@bunio244: Widziałem, że testowali te tablice nawet w Instytucie Lotnictwa na oddziaływanie wibracji, zapewne przejeżdżających pociągów. Niestety nie stestowali jej jak widać, na wypadek działania sił podludzi :/
  • Odpowiedz
@bunio244: takie ćwierćinteligentne barany są na całym świecie
w madrycie kiedyś cały wagon nowego pociągu pokreślali...

najlepszą metodą na takich głombów jest znalezienie tego typa po tym tagu (graffiti) co zrobił
podejrzewam, że na insta i innych profilach społecznościowych chwali się nim.
  • Odpowiedz
@Bellie: mieszkałem w mieście w łódzkim gdzie lokalni "patrioci" tasowali się do pewnej drużyny z Łodzi. Jeździli na mecze, czasem jakieś kwiaty pod pomnikiem złożyli, a innym razem wymazali całe miasto swoimi wysrywami ku czci ukochanego "klubu" piłkarskiego. Udało mi się skrzyknąć właścicieli zniszczonych elewacji, wyznaczyliśmy nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych za wskazanie sprawcy, a na informacje czekaliśmy całe 3 godziny (od opublikowania ogłoszenia). Mając dane tych wandali i
  • Odpowiedz
@Bellie widać ,że niewiele świata widziałaś i niewiele większych miast
graffiti i tagowanie są równie popularne na całym świcie
a parabola występowania debili wśród białych ludzi jest jednakowa
  • Odpowiedz