Wpis z mikrobloga

  • 49
@LubieSzaszylkiZLublina prawdopodobnie tablica znalazła się w strefie kolizyjnej niespokojnej trajektorii jego chodu, wynikającej ze stanu upojenia alkoholowego, a spray zapewne jest standardowym wyposażeniem takiego osobnika. Odruch bezwarunkowy zadziałał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@bunio244: szukajcie blokowiska otagowanego csm tam mieszka. Co geniusze najpierw taguja swoje blokowiska z każdej strony a potem idą na miasto wystarczy trochę chęci żeby go namierzyć xd
  • Odpowiedz
@bunio244: czasami mysle, ze część Polaków jest genetycznie upośledzona - jak można niszczyć coś na co wszyscy sie składamy... chyba dla takich debili powinny być jakieś kampanie społeczne wyjaśniające, że to z ich pieniedzy i zapłaca podwojnie.
  • Odpowiedz
@bunio244 PKP koło, też na to zwróciłem uwagę, wiesz ale to pewnie prawdziwi Warszawiacy otagowali - sima mordo Seba jestem, buk hunor ojczyzna, Legia Warszawa najlepszy klub, patrz jakiego powstańca sobie wytatułowałem
  • Odpowiedz
@bunio244: najgorsze jest to, że to nie jest gówniażeria 15-20 lat, tylko osoby po trzydzieści lat, z rodzinami, firmami itp.
Pare miesięcy temu na wykopie była akcja, że ktoś chyba w Szczecinie, tagował pociągi, nowiusieńkie toalety w pociągu, odnowione elewacje itp. Jeden z nich na akcje nosił pluszowego misia i wszystko dokumentował na instagramie. Po wystalkowaniu ich okazało się, że to jakieś stare dziady właśnie z trzydziestką na karku i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bunio244: odbiegając od tego to po co dla wyświetlania rozkładu jazdy elektroniczna budka? Na pewno swoje kosztuje, a nie spotkałem się jeszcze żeby z tymi tradycyjnymi było coś nie tak
  • Odpowiedz