Wpis z mikrobloga

@angela09 robię tak w służbowym aucie i w sumie wszyscy w formie tak robią, skoro firma płaci to po co mam się z tym #!$%@?, a wyważenie kół od razu w pakiecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gaily: no nie przesadzajmy też dziś zmieniałem i w 20 minut się uwiniesz z samą zmianą jak masz już naszykowane koła, wystarczy klucz z długą przedłużką do poluzowania, dynamometryczny z grzechotką i zwykły podnośnik. Z tym że 20 minut to już trzeba się uwijać, no i nie liczę pakowania czy przeczyszczenia opon.
@angela09: sam dzisiaj zmieniałem i nie uważam tego za osiągnięcie, ale jakbym nie trzymał kół u rodziców i
No i właśnie to znaczy, że źle dokrecilas...


@neo_vir: źle bo mocno? a jak słoiki ci kobieta za mocno dokręci to też się będziesz czepiał, że źle dokręciła bo za mocno?

w słoiku ważne, żeby nie przeciekało. w samochodzie ważne, żeby kółko nie odpadło. jak działa to jest git
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
No i właśnie to znaczy, że źle dokrecilas...

neo_vir: źle bo mocno? a jak słoiki ci kobieta za mocno dokręci to też się będziesz czepiał, że źle dokręciła bo za mocno?

w słoiku ważne, żeby nie przeciekało. w samochodzie ważne, żeby kółko nie odpadło. jak działa to jest git
@angela09: ale jak z jedną śrubę za mocno prxykrecisz a drugą słabiej to może ci bić i to #!$%@?
Nie można z
@angela09: do czasu jak mieszkałem z rodzicami to zawsze im wymieniałem więc nie można się do mnie przyczepić że nie umiem. Ale teraz po prostu nie widzę sensu żeby robić to samemu, koledzy wyżej zresztą chyba wyczerpali temat. Najbardziej do mnie przemawia porównanie z pójściem do restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@angela09: Też teoretycznie mógłbym sobie samemu zmienić, ale że za łebka dorabiałem sobie na wulkanizacji to wiem, że lepiej jednak skoczyć. Najlepiej przy okazji jeszcze sprawdzić wyważenie i ewentualnie poprawić, ogarnąć ciśnienie. Poza tym nie trzeba się z tym denerwować z lewarkami, brudzić rąk, wkurzać się jak się zaspawała śruba. 10 minut na warsztacie i za grosze jest pyknięte. W okresie wymiany opon jak jest kolejka zostawiam wręcz auto i idę
@neo_vir: ale Ty musisz mieć smutne i nudne życie, że cię takie słowa doprowadzają do takiego stanu. współczuję, trzymaj się cieplutko mirku! i nie dawaj się tak łatwo sprowokować ;)