Wpis z mikrobloga

  • 124
Mirki, mam zagwostkę odnośnie zmotoryzowanych niebieskich. Co myślicie?

Byłam dzisiaj u wulkanizatora. Facet przede mną miał 2 komplety kół. Tak, przyjechał po to, żeby zdjąć koła i nałożyć nowe.
Mirki, czy to ja jestem jakaś nienormalna, że dziwię się, że takiej czynności facet nie ogarnie sobie sam?

#samochody #niebieskiepaski
  • 426
  • Odpowiedz
W dodatku nie dokrecisz tak jak powinno byc bez klucza dynanometrycznego.

@PtactwaWiele: kluczem dołączonym do auta: średnio zbudowany facet jak dokręci do oporu ręką opierając się o klucz ciałem to szpilka będzie +/- dokręcona poprawnym momentem obrotowym. Długość klucza do kół nie jest przypadkowa.
  • Odpowiedz
@angela09: tak, jestes nienormalna

facet ma w #!$%@? majstrowanie przy kolach, oddaje to do kogos kto jest PRZEZNACZONY do tej pracy, a w tym samym czasie zarobi wiecej, niz wyda

1) daje komus prace
2) zwroci mu sie bo nie bedzie tracil na to czasu sam, a zarobi wiecej niz wyda

tylko #!$%@? seba i/lub (najczesciej i) biedak bedzie nad tym sam sie pochylal

tak mozna kazda czynnosc podciagnac, ze facet/kobieta
  • Odpowiedz
@angela09: Koła należy wyważyć i dopompować - tego pod blokiem się nie zrobi. Poza tym, jak mam spędzić pół godziny na wymianie na zimnie, a mogę dać 2-3 dyszki kolesiowi, który zrobi to za mnie, to rachunek jest prosty.
  • Odpowiedz
@angela09: nie wiem czy masz stałego wulkanizator ale ja do mojego jeżdżę od kilku lat. Wymiana opon to czas żeby pogadać o samochodzie, ponarzekać na to co ci się zepsuło ostatnio, wypić kawę. Po wszystkim zbić piątkę i dać zarobić gościowi. Ja wychodzę z założenia, że mamy już na tyle bogate społeczeństwo że należy dać zarobić każdemu specjaliście, wtedy tobie też dadzą zarobić. Poza tym dobry kontakt z wulkanizatorem przydaje się
  • Odpowiedz
@goras: To chyba muszę zmienić wulkanizatora. Czekałam dzisiaj prawie 2h w kolejce... :/ Gadałam z nim o tym, czemu nie ogarnie umawiania ludzi na godzinę. Powiedział, ze przez kilka lat stosował taki system, ale skończyło się dwoma sprawami w sądzie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
tylko #!$%@? seba i/lub (najczesciej i) biedak bedzie nad tym sam sie pochylal


@peoplearestrange: Nie jestem sebą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Brak sebusiowego wyglądu, charakteru i kultury. Co do biedy... No cóż w skrócie: przed 40tką przeszedłem sobie na emeryturę bo znudziło mi się pracować. Tak więc Twój argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@angela09: całe te oburzenie jest dla mnie czymś śmiesznym. Rozumiem jeszcze jakaś robota która wykonuje się kilka godzin bądź trzeba jakichś specjalnych umiejętności ale #!$%@? po wymianę kola które odkręcenie i zakręcenie zajmuje 10 minut jechać do fachowca.
Nie ogarniam tego
  • Odpowiedz