Wpis z mikrobloga

@Michael_Proteins: Czyli na zwrócenie uwagi o nieumiejętnym tagowaniu bez żadnego wyzwiska zaczynasz ludzi wyzywać? Ciekawe co byś zrobił jakbym Ci zwrócił uwagę na palenie w miejscu publicznym pewnie byś się na mnie rzucił...
@lobo: Nie przekręcaj kota ogonem.
Zwrócenie uwagi:
"Tagujesz nieprawidłowo, powinieneś dodać/usunąć tag ..." "Złe tagi, dodaj/usuń..."
A Ty czepiasz się dla zasady powołując się na mitycznych "nas", bo przecież pisanie za samego siebie jest zbyt odpowiedzialne.
Wcale Cię nie wyzywam, nie wiem kogo masz na myśli pisząc "nas" więc pozostaje mi zgadywać.
Nie rzuciłbym się na Ciebie, jestem pacyfistą.
@Michael_Proteins: Mhm

Ty i Twój zespół downa wydajecie się słabym autorytetem w kwestii polecania czegokolwiek.

No, może po za wyborem dodatkowego chromosomu...


Absolutnie nie jest to wyzywanie, nie chcę wiedzieć co według Ciebie tym wyzywaniem jest...

Jak na pacyfistę to masz bardzo wysoki poziom agresji, ale pewnie tak masz tylko w internecie.
@lobo: Wiesz o tym, że zespół downa jest jednostką chorobową? Pisząc o sobie samym w liczbie mnogiej sam prowokujesz do szukania u Ciebie choroby. Wybrałem downa odstawiając zaburzenia dysocjacyjne tożsamości na boku. Czujesz się urażony? Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
"Zwracając uwagę" w ten sposób na co liczyłeś? Że ktoś Ci podziękuje i posłucha się Twojej rady (właściwie jakiej? bo do tej pory nie wiem o co Ci chodziło).
@Michael_Proteins: Nazywanie kogoś downem jest wyzwiskiem i tyle nie potrafisz się nawet przyznać do tego. Pokazałeś zero kultury najpierw nie stosując się do zasad tagu, a drugi raz wyzywając pierwszą osobę która ci to wytknęła i nie dorabiaj sobie do tego filozofii bo tylko potwierdzasz moje słowa.

I tak uważam, że zgrywasz internetowego kozaka bez krzty kultury
@lobo: Zdajesz sobie sprawę, że ja cały czas sobie z Ciebie szydzę jeżeli chodzi o jednostki chorobowe? Naprawdę muszę Ci to napisać wprost? Do czego tutaj się wstyd przyznawać. Już na początku napisałem Ci, że dostosowuję się do poziomu rozmówcy.
Właśnie sprawdziłem Twój profil - szkoda z Tobą dalej dyskutować, nolife który od 11 lat wyładowuje frustracje w każdym jednym komentarzu. Ogarnij się chłopie.