Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i już miałem kilkadziesiąt matchy w kilka minut. Większość to były karyny, ale jedna wpadła mi w oko. Z wyglądu taka #szaramyszkadlaanonka, nawet ładna, opis bez Netflixów czy podróży, po prostu inna niż reszta kobiet na Tinderze. Pisała mi że założyła Tindera bo od dłuższego czasu była dość samotna gdyż jest introwertykiem i bardzo cieszy się że mnie z nią zmatchowało (#!$%@? ciekawe dlaczego xD). Od razu zaproponowałem jej wyjście do klubu. Normalny introwertyk by odmówił ale że nie mogła powstrzymać ślinotoku (nie tylko z ust) na widok Chada to zgodziła się od razu.

Ciekawe ile będzie czekać na swojego księcia z bajki xDDDDDDDDDD

Ps. Zdjęcie chada którego użyłem do profilu poniżej

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
G.....t - Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i ...

źródło: comment_WCZIu5MVs5SAts2zwlXv6RQUjj8447dX.jpg

Pobierz
  • 102
@cirael: no chyba jednak jest, co potwierdzaja eksperymenty

zawsze tak jest ze laski na takich forach pisza ze nieee fuuuj jaki brzydal, a w praktyce koles ma mega powodzenie - wyjasnij mi jak to jest

argument, ze nie ma czlowieka ktory by sie kazdemu podobal jest bez sensu, nawet przyjmujac ze to prawda to przeciez czym innym jest typ ktory podoba sie jednej na 100 a czym innym taki ktory podoba
@Pawlikowski-33 juz wyjasniam, koles ma powodzenie na tinderze, bo tam siedza laski, dla ktorych jest targetem.

moze nie jest targetem dla lasek na forach? ja np nie mam tindera, bo nie podoba mi sie jego idea
@Patsi: femka, lekcje odrobione? to DO SPANIA

@KolorBezKoloru: zeby wkrecac facetow wystarczy normalna, w miare zadbana kobieta, a czasami nawet nie

zeby wkrecic kobiete trzeba nadczłowieka ALPHA

daje do myslenia?

@NiebieskaAnakonda: nie popieram wystawiania nikogo (chociaz jakos mi nie szkoda tej laski) ale zabawne jest to jak zachowanie kobiet zmienia sie gdy napisze taki koles - a ponoc one sa tymi ktore MNIEJ patrza na wyglad + podobno sa
@cirael: tak bo tylko na tinderze sa laski ktore lubia facetow z silna linia szczeki

oczywiscie przed powstaniem tindera kobiet nie krecili tacy faceci, to wszystko przez ten cholerny tinder

a idea tindera jest taka jak kazda inna idea - jeden rucha, drugi chodzi za raczke, trzeci slucha o problemach, jeszcze inni nie ma nic - to wcale nie jest portal do ruchania, no chyba ze jestes z topu
@Pawlikowski-33 wczesniej laski z tindera, byly po prostu gdzies indziej, wrzuciles zdjecie na tindera i tam typ okazal sie targetem.

nie korzystalam, bo po prostu nie podoba mi sie ocenianie na wstepie po zdjeciu, sama korzystalam z portali, gdzie zdjeciami wymienia sie po kilku roznowach.

i skoro to nie portal do ruchania to czemu tyle sie mowi o tinderowkach itp?
ale wy macie zryty beret. Założę konto z jakąś super laska 15/10 i będę was tak samo przegrywy wkręcać. UPS nie muszę nawet szukać jakieś losowej fotki, dam swoje zdjęcie i tak zleci się stado facetów. Specjalnie będę wybierała tylko takich typowych przegrywow i będę wam robila zdjęcia jak sami siedzicie w barzez wy garbate pryszczate prawiczki

@KolorBezKoloru: mocno odpłynęłaś XD Prawdziwy #przegryw zna swoje miejsce w szeregu i wie jak
@Pawlikowski-33:
Nie wiem, słoneczko, mnie nie interesują tacy ludzie i też nie korzystam z takich stron. Natomiast nie rozumiem skupiania się na tych kobietach, skoro to komuś przeszkadza. Jak ja uważam, że ktoś jest głupi lub płytki to unikam tej osoby.
Miałam tindera przez chwilę, ale nic z tego nie wyszło, bo brakowało tematów wspólnych z moimi matchami. Przystojni też pisali i w zasadzie mój stosunek był obojętny do wszystkich po
@Grzolsat: #!$%@? że chad. Jakaś laska, która nie ma łatwo myśli, że trafiła na kogoś fajnego, przystojnego. A ty chcesz ją #!$%@?ć i zamiast chada, pokazać swój żałosny ryj albo ją zlać wgl...
Nie dziwie się, że sporo lasek ma #!$%@? w głowie, skoro spotykają takich #!$%@?ów jak Ty.
A sam fakt, że robisz to między innymi po to, żeby dostać wirtualne plusiki na stronie ze śmiesznymi obrazkami...
Dawno nie czytałem