Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i już miałem kilkadziesiąt matchy w kilka minut. Większość to były karyny, ale jedna wpadła mi w oko. Z wyglądu taka #szaramyszkadlaanonka, nawet ładna, opis bez Netflixów czy podróży, po prostu inna niż reszta kobiet na Tinderze. Pisała mi że założyła Tindera bo od dłuższego czasu była dość samotna gdyż jest introwertykiem i bardzo cieszy się że mnie z nią zmatchowało (#!$%@? ciekawe dlaczego xD). Od razu zaproponowałem jej wyjście do klubu. Normalny introwertyk by odmówił ale że nie mogła powstrzymać ślinotoku (nie tylko z ust) na widok Chada to zgodziła się od razu.

Ciekawe ile będzie czekać na swojego księcia z bajki xDDDDDDDDDD

Ps. Zdjęcie chada którego użyłem do profilu poniżej

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
G.....t - Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i ...

źródło: comment_WCZIu5MVs5SAts2zwlXv6RQUjj8447dX.jpg

Pobierz
  • 102
@Grzolsat Strasznie to żenujące. Myślę że za parę lat jak sobie przypomnisz takie akcje to będzie Ci wstyd za siebie z przeszłości. To przecież normalne że ludzie umawiają sie z ładnymi ludźmi, tak działa popęd seksualny. Ty możesz tylko przez tak nieodpowiedzialne zachowanie narobić wstydu miłej dziewczynie która być może powiedziała siostrze, mamie, przyjaciółce że spotyka się z facetem z tindera. Słabe to
@Grzolsat: Mam pomysł. Może idź tam i jak w starej paście... zagadaj do niej? Wystawiona może być łatwym kąskiem, a Ty przy okazji w rozmowie z nią zweryfikujesz czy rzeczywiście jest warta tego trolla.
@Gorrann Powtórzę się po raz trzeci: I marnować swój czas na jakąś coorve która nawet na mnie nie spojrzy bo mam mordę 0/10 i nadwagę przez którą wyglądam paskudnie? Nie dziękuję, wolę się zemścić na wszystkich kobietach za to że mnie nie chcą, poniżają mnie i lecą na samych Chadów 10/10.
@Grzolsat: to pewnie bajt, ale generalnie kobieta, czy facet, nawet introwertyczni są zdolni wyjść poza granicę komfortu jeżeli mocno doskwiera im potrzeba ruchańska z chadem/lolitką 11/10. Nic w tym śmiesznego, a wystawianie tak ludzi, szczególnie wrażliwych, jest bardzo słabe. A może szara myszka nie jest introwertyczna tylko ma jakieś kompleksy i nie umiała tego inaczej nazwać?
@Grzolsat: Zawsze możesz ją przed chadem uratować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym nic nie szkodzi pogadać i zapytać dlaczego wybrała jego? Może ona woli 0/10, a jedynie chad do niej zagadał? ¯\_(ツ)_/¯