Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i już miałem kilkadziesiąt matchy w kilka minut. Większość to były karyny, ale jedna wpadła mi w oko. Z wyglądu taka #szaramyszkadlaanonka, nawet ładna, opis bez Netflixów czy podróży, po prostu inna niż reszta kobiet na Tinderze. Pisała mi że założyła Tindera bo od dłuższego czasu była dość samotna gdyż jest introwertykiem i bardzo cieszy się że mnie z nią zmatchowało (#!$%@? ciekawe dlaczego xD). Od razu zaproponowałem jej wyjście do klubu. Normalny introwertyk by odmówił ale że nie mogła powstrzymać ślinotoku (nie tylko z ust) na widok Chada to zgodziła się od razu.

Ciekawe ile będzie czekać na swojego księcia z bajki xDDDDDDDDDD

Ps. Zdjęcie chada którego użyłem do profilu poniżej

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski
G.....t - Założyłem sobie Tindera (oczywiście fake'owe konto, zdjęcie chada 10/10) i ...

źródło: comment_WCZIu5MVs5SAts2zwlXv6RQUjj8447dX.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@Grzolsat: I teraz daję ci protip. Nie spiernicz tego. Idziesz w umówione miejsce, czekasz trochę i ją obserwujesz. Ona czeka i coraz bardziej dochodzi do jej świadomości, że została wystawiona. Jest smutna i teraz wchodzisz ty. Mówisz, że zauważyłeś, że jest smutna i podszedłeś spytać się co się stało. Teraz w zależności, czy nie jesteś upośledzony społecznie wszystko powinno iść w stronę znajomości. Jesli nie spieprzysz, to może nawet będziecie
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Ej, serio są różowe które nie kumają po samym zdjęciu że to bait? Przecież to z kilometra widać. A nawet może z dwóch.

Z tindera dawno nie korzystam, ale jest prosta zasada - jak laska jest mega ładna, to albo ma podpiętego insta, albo fejk. U kobiet też to powinno działać, w drugą stronę
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
To właśnie charakteryzuje przegrywów, macie jedną wizję kobiet i nieważne ile Wam mówić, to i tak nic nie dociera do Was, że jest inaczej.
Przystojny to był młody Stalin chociażby.
Zresztą nie wystarczy ładny pysk, a ten co go zapodałeś wygląda jak Arab, więc z góry nope.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: śmierdząca #p0lka myśli, że kiedykolwiek miałaby szanse u takiego Adonisa, nawet mi jej nie żal.


@Blaskun: zdajesz sobie sprawę, że gdy koleś poniżej 5/10 zaczepia różową to jest to napaść na tle seksualnym?
  • Odpowiedz
@DoDoLot: @Grzolsat: Pls trzeba liczyć, że będziecie ich pocieszeniem. A jak ci waga przeszkadza, to schudnij.
Nie wiem jak ludzie, którzy nie mają upośledzonych kontaktów międzyludzkich nie mogą sobie znaleźć różowego xD
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
To jest jakaś popsuta imperialistycznym, swawolnym zachodem idiotka. Do nas też to dociera i dużo jest idiotek, ale jak tacy jak Ty dokuczają szarej myszce tylko dlatego, że twarz
jakiegoś typa jej się spodobała i jesteście takim samym produktem dzisiejszych czasów.
I nie wiem jak można mieć pretensje do kogoś, że podoba mu się ktoś estetycznie (w jej mniemaniu) wyglądający.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Chudniesz najlepiej na siłce = wysportowana sylwetka. 0/10? Pieprzysz kolego. Pewnie wyglądasz jak normix, ale masz spierdoxa wewnętrznego i mizoginię przez co postrzegasz się w krzywym zwierciadle.
Z normalnym socjalskilem i wysportowaną sylwetką ogarniesz jakąś różową. Oczywiście musisz wychodzić z piwnicy.
  • Odpowiedz
  • 3
@NiebieskaAnakonda To tylko jeden taki przypadek w którym kobieta się przyznała. A pomyśl sobie ile jest takich kobiet które skaczą sobie na #!$%@? Chadów i później jakiś betacuck w nieświadomości że jego żona to puszczalska szmata będzie wychowywał nie swoje dziecko. A zauważyłaś może że nagle w rodzinie w której maksymalny wzrost był 185cm i nagle jest potomek który ma 195cm lub ponad 2 metry? Albo że wszyscy w rodzinie mieli
  • Odpowiedz
@Grzolsat:
Już widzę jak sprawdzasz dziadków i pradziadków danego osobnika, żeby sprawdzić czy matka się nie puściła.
Poza tym, faceci też lecą w bok, tylko oni zajść w ciążę nie mogą.
I nadal nie rozumiem czemu akurat na szarej myszce się wyżywasz.
  • Odpowiedz
  • 6
@NiebieskaAnakonda Żeby poczuła to co ja czuję codziennie, czyli ciągłe poniżanie przez płeć przeciwną. Oraz za to że pod tą szarą myszką kryje się typowa różowa coorva której buzują hormony na widok Chada 10/10.
  • Odpowiedz