Wpis z mikrobloga

  • 379
W sumie to beka z lewicowych postępowców. Jak jest marsz gejów, feministek itp. to mnie to nie obchodzi i nie komentuje tego co tam się dzieje ani nie śledzę. Zabawne, że lewaków tak bardzo piecze d--a, że tak wiele Polaków idzie w marszu niepodległości, że próbują wyłapać każda jedna flagę lub inny objaw skrajnych poglądów by pokazać jak obrzydliwe zgrupowanie faszystów ma miejsce w Warszawie #marszniepodleglosci #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to beka z lewicowych postępowców. Jak jest marsz gejów, feministek itp. to mnie to nie obchodzi i nie komentuje tego co tam się dzieje ani nie śledzę.


@hajnekan: po prostu jedno wielkie XD
powiedz to kolegom, ktorzy chcieli w--------c calej paradzie rownosci w np. Lublinie
  • Odpowiedz
@hajnekan: ale ty jesteś jakimś wybrańcem patriotycznym, narodowym pomazańcem, polskim Mesjaszem, czy co?
Przecież przy paradach równości jest taki sam ból d--y, tylko prawaki kwiczą.
No, ale mniejsza z tym.
To, że poziom debaty publicznej spadł na pysk i obie strony go wdeptują w glebę, to jest jedna sprawa, ale to, że mogą sobie smęcić do woli na faszystowskie marsze/gejowskich terrorystów, to ich święte prawo i bardzo dobrze, że je
  • Odpowiedz
rzecież cała prawicowa strona kwiczy gdy jest marsz równości


@Arveit: twój kolega po fachu takie stosuje to go neuropa plusuje xD
żaden marsz tęczowych nie wzbudzał tu tyle dyskusji, kłótni i p--------o jak marsz na 100 lecie odzyskania niepodległości
żodyn
  • Odpowiedz
żaden marsz tęczowych nie wzbudzał tu tyle dyskusji, kłótni i p--------o jak marsz na 100 lecie odzyskania niepodległości

żodyn


@TwojStaryToKorniszon: oj, czasami dwie strony gorących były zawalone, chyba wolne od wykopu miałeś w tych dniach. Inna sprawa, że podczas parad równości nikt nie demoluje miasta, nie jest agresywny i nie wykrzykuje rasistowskich haseł. Marsz jest w porządku, popieram, ale chore jest dla mnie, że mają prawo uczestniczyć w nim faszyści, a na czele powiewają flagi ONR i nikt nie ma zamiaru niczego z tym zrobić. Rząd godzi się na to, aby naziole pokazywały jak strasznie gdzieś mają swoją ojczyznę, że uczestniczą w nim przez swoje chore pobudki i dziwisz się, że kogoś to boli? Mnie boli.

Tylko
  • Odpowiedz