Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam warsztat samochodowy. Otworzyłem go pomiędzy 2 miastami (wiem, trochę głupota, ale tylko na taką lokalizację było mnie stać). Przyjmijmy taką sytuacje - rano wstajecie i za wycieraczką macie ulotkę z lokalizacją, linkiem do FB/strony warsztatu, zniżką na pierwszą naprawę(rzędu 5-10%) i listą rzeczy które mogę zrobić(warsztat typu ,,garaż" ale bardzo dobrze wyposażony!). Czy taki sposób reklamy jest ok? Odległość nie odstraszy potencjalnych klientów(20km do obydwu miast)(lokalizacja niedaleko drogi wojewódzkiej(wystarczy zjechać z niej i przejechać 800m)? Czy możliwość przyjazdu z lawetą zwiększy moją ,,bazę" klientów? W mojej miejscowości wszyscy mnie znają (i nawet ,,elita" oddaje do mnie samochody do naprawy(a istnieją jeszcze 3 inne warsztaty ( ͡º ͜ʖ͡º)!)) #motoryzacja #samochody #biznes #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Czy byłbyś stanie oddać samochód do warsztatu oddalonego 20km od Twojego miejsca zamieszkania?

  • Tak 56.4% (885)
  • Tak, ale tylko z lawetą 16.6% (261)
  • Nie 27.0% (423)

Oddanych głosów: 1569

  • 82
@AnonimoweMirkoWyznania: Problem z wszelkimi naprawami/ pracami związanymi z samochodami polega na braku czasu załatwienia tego do 17-18. Chcesz zapłenić niszę? Pracuj od 11 do 21 i oferuj ,że przyjedziesz pod dom właściciela z lawetą, odbierzesz samochód, zabierzesz na warsztat i odstawisz naprawiony pod dom. Bierzesz za to 50zł wiecej a od ręki załatwiasz problem 90% swoich klientów.
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem tak z własnego doświadczenia jako klienta
"lokalizacja" :to tak 30 % zawsze możesz łebka wysłać autem firmowym co by klienta do domu odstawił i podjechał by go odebrać- po to sa miedzy innymi praktykanci
"Czy możliwość przyjazdu z lawetą zwiększy moją ,,bazę" klientów" - owszem jaki masz opłacalny dystans bo jak zaśpiewasz klientowi 7 celuliona ( zł ) za km to Cie wyśmieje( pomine milczeniem ze stawki w świeta