Wpis z mikrobloga

@Canova: Słabe jest odbijanie komuś żony, zwłaszcza gdyby było już potomstwo.
Oczywiście, jeśli ona szuka, to znajdzie i głównie wina leży po jej stronie, ale dziwi mnie, że skoro jej tak źle, po prostu się nie rozejdzie.
Nim zacznie szukać kolejnego gacha, a nie jak już znajdzie następcę.

A może jednak jej całkiem dobrze i kopnie w tyłek mężusia wtedy i tylko wtedy, gdy będzie pewna, iż będzie miała lepszy model
@Canova: czyli #!$%@? nie chad z ciebie a desperat, zona jest #!$%@? bo zamiast porozmawiac z mezem albo najpierw sie rozwiesc a pozniej szukc bolca to od razu robi z siebie #!$%@?, ja cie pietnuje bo ty mimo tego, ze wiesz o jej rodzinie dalej chcesz to zrobic wiec jestes zwyklym zjebem, kobiet jest wiele a ty sie bawisz z taka gdzie pozniej z tego bedzie mega kwas, obys wylapal dobry
o co ci dokładnie chodzi? Przecież nie będzie karmiła dzieciaka w łózku xD Juz nie miałeś się do czego przyczepić to wyłuskałeś taki bzde


@Canova: Zwracam uwagę na te detale, które w moim odczuciu mocno określają charakter człowieka. Atakowanie karmiących piersią - pruderia, brak tolerancji, egocentryzm; bzykanie mężatki - w sumie nie jest aż takim problemem, ale też nie jest powodem do dumy i chwalenia się dla atencji na wykopie. Ponownie
@Canova: Zakłamana sucz, standardowy schemat, bo mój nie stara się wystarczająco. A co to w ogóle #!$%@? znaczy? Przecież może być najlepszym facetem pod słońcem, a ją zaswędzi piździsko i się szuka wymówki przed bolcem, światem, a przede wszystkim własnym ego.

OP jeśli skorzysta to słabo wg mnie, ale nigdy nie będzie większym #!$%@?, niż ktoś będący w związku i prujący się na boku.

End of story.
@Canova: chyba niezły przegryw z ciebie skoro stać cię tylko na to żeby poderwać zdesperowaną mężatkę... poderwij jakąś młodą laskę 10/10 i wtedy przyjdź się chwalić ( ͡º ͜ʖ͡º)