Wpis z mikrobloga

@Canova: ale popatrz tak, jedyne co jest pewne to, to ze ona jest klamliwa szmata wiec skad masz pewnosc, ze jej powod zdrady jest prawdziwy? Z reszta z tego co piszesz to jestes typowym frajerem wiec nic sobie nie zrobisz z tego co pisze, obys odwiedzil OIOM, czesc
  • Odpowiedz
@bellazi: przeciez zdaje sobie z tego sprawe. Wyciągne z tej "znajomości" jak najwięcej i pewnie zawine się szybciej niż jej mężuś kupi kwiaty lub bilety na last minute.
Skąd to przeświadczenie że chce sie angażować?
  • Odpowiedz
@KalaFFior: nie lubie takiego frajerstwa, gosciu udaje chada to czemu nie rucha 18 z tindera tylko r---------a rodzine komus? Nie wiem moze mysl, ze mam wlasna rodzine i to, ze jest dla mnie najwazniejsza powoduje taka agresje? Nie jestem ci w stanie jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie.
  • Odpowiedz
@Canova: tu nie chodzi o to czy czuje sie pewnie czy nie tylko o to, ze przez takie fanaberie tej szmaty gosciu pewnie straci dzieci i bedzie je mial tylko na weekend a za cos takiego to kara z mojej strony byla by sroga koleszko
  • Odpowiedz
@gardan: o co ci dokładnie chodzi? Przecież nie będzie karmiła dzieciaka w łózku xD Juz nie miałeś się do czego przyczepić to wyłuskałeś taki bzdet xD
  • Odpowiedz
@Canova Dymaj i korzystaj. Nie słuchaj się ciot z wykopu które nazwa cię plastrem xDDDD ja p------e ludzie to są jednak... XD albo ja olej albo dymaj i się wycofaj. Albo jeszcze lepiej, wyślij screenshoty do jej meza. Takich ludzi którzy mnie obrażają w moim wpisie bym kasował, k---a polaczki typowe
  • Odpowiedz