Wpis z mikrobloga

Czesc #mikrokoksy.
Mam pytanie odnosnie nabierania wagi u "endomorfikow" czy osoby, ktore mowia ze "endo" (daje w cudzyslow bo ponoc to mit i chodzi o n.e.a.t.) czy taka osoba jezeli ma taka sama aktywnosc w ciagu dnia co jego rowiesnik i zje tyle samo kalorii to szybciej i "efektywniej"nabierze wagi niz jego kolega ktory niby nie jest "endo"? Czy chodzi tylko o apetyt i ze taki "endo" latwo zje duzo kalorii ponad swoje zapotrzebowanie bo ma taki apetyt?

#mikrokoksy
#pytaniedoeksperta
#silownia
#niebieskiepaski
#dieta
#dietanamase
#apetyt
#jedzenie
#lakomczuch
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
#tinder
#badoo
#pytaniedomikrokoksow
#pytaniedomirka
#slodycze
  • 12
  • Odpowiedz
mit


@Tomlol23: niby mit, ale znam osobę, która naprawdę jadła dużo, wiem bo z nią mieszkałem, lekko 4kkcal. Jadł tak przez jakieś poł roku i przytył 3 kilogramy. Koleś ważył 68kg na starcie przy 195cm.
Praca siedząca, trening siłowy 3 razy w tygodniu, nic specjalnego jeżeli chodzi o aktywność.

Także ja do końca w tę teorię że przy tej samej masie masie, wzroście wieku itp i podobnej aktywność spontanicznej i niespontanicznej dwie osoby maja mniej więcej takie samo zapotrzebowanie, +-10%. I że jak więcej to tyją, jak mniej to chudną tak
  • Odpowiedz
@151346136: skoro sral kilka razy dziennie to mial cos z zoladkiem lub jego zoladek nie znosil produktow, ktore jadl wiec je wydalal. Wiec jak jadl te 4k kcal to przyswoilo sie z tego niecala polowa wiec zaden dowod tylko glupota moim zdaniem bo skoro widzial ze nie toleruje tych produktow i nadal jadl to jaki to sens? Osobiscie nie znam osob (tymbardziej jak siedzacy tryb pracy) zeby przy 4k kcal
  • Odpowiedz
@Tomlol23: robisz jakieś zdupy założenia i dianozy przez internet na podstawie kilku moich zdań.

Nie jest i nie był a nic chory. Dalej dużo sra, choć już tyle nie je, ale zawsze te 3 klocki dziennie postawi.
i nic mu nie dolega poza tym, nie ma problemów żołądkowych i żadnych nietolerancji
  • Odpowiedz
@151346136: nie uwazam zeby 3 klocki dziennie to byla norma. Skoro tak jest to musi czegos nie tolerowac, uczulenie na gluten lub cokolwiek ale jasnowidzem nie jestem. Napisales ze sral 5 razy wiec stad moje zalozenia. Chyba ze je duzo syfow fast foodow/slodyczy to wtedy to normalne
  • Odpowiedz
@Tomlol23: Nie nie miał. Miałem dokładnie tak samo jak zaczynałem z siłką parę lat temu i w sumie nadal mam czasami tak, że waga się zatrzyma i trzeba zwiększyć o te nawet 300 kcal żeby ruszyła (mniejsza ilość wzrostu nic nie zmienia). Po prostu tak jest i tyle. Nie wnikam dlaczego właściwie, ale nie ma to na pewno związku z jakimiś problemami z żołądkiem bo sram 1-2 razy dziennie ACZKOLWIEK
  • Odpowiedz