Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znowu inb4

- Anon, czy jak przytyję 10 kilo to będziesz mnie chciał?
- Co?
- No słyszałeś chyba, czy będziesz mnie chciał?
- Nie sądzę, w sumie myślę, że jeszcze 2-3 i będzie na granicy.
- COOOO [wielkie oczy]
- To, co słyszałaś.

Foch i płacz.

#rozowepaski co do #!$%@? jest z Wami? Nie potraficie ogarnąć w swoich głowach, że związek to POCZĄTEK pracy nad sobą a nie KONIEC. Ja #!$%@? potrafię, pomimo pracy po 10 godzin, wyjazdów, brania dodatkowych projektów [żeby ją gdzieś zabrać, pokazać bo nigdy kasy nie ma] iść na siłownię, basen, znaleźć czas dla niej, czy dla znajomych. I jeszcze ojcu w garażu pomogę.

Różowa? Gównokierunek 8-14 albo 14-19 i już zbyt zmęczona, żeby dupę ruszyć. Serialik, zakupki, ploteczki. Na uczelni kebs i fryty bo się gotować nie chce, w domu czipsy i batony #pdk. Zero chęci pracy nad sobą. I to kolejna z rzędu.

Nie mam już #!$%@? do Was cierpliwości. Mogę dzisiaj spać na kanapie. I jutro. #!$%@?, przynajmniej książkę poczytam.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DziewczynaMirka: osoba która przed ciążą ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia jest w o wiele mniejszym stopniu narażona na poważne roztycie. Osoba która jest już na granicy otyłości wiadomo jak skończy.
@ChuckFasola: wiesz co zapytam moją może czy mogę sobie wyhodować brzuch piwny bo w sumie nie chce mi się ćwiczyć. Ciekawe czy będzie zachwycona.

Albo lepiej - czy jak mam wolne w weekend to nie będzie jej przeszkadzać jak przestanę się myć i golić bo po co skoro związek już mam
PustaHostessa: Szczerze? Jak dla mnie to ty zachowałeś się dziwnie i chamsko i nie dziwi mnie to, że jest jej teraz bardzo przykro. Prawda jest taka, ze dziewczyna tylko się ciebie zapytała czy jak przytyje 10 kg to czy ją bedziesz tylko tyle a ty już sobie dopowiedziałeś nie wiadomo co, że związek to dopiero początek pracy a nie koniec, ok masz racje ale ona ani słowem nie wspomniała o tym,